Karo suvarpytai Irpinei reikalinga pagalba: kreipėsi į Alytaus rajono vadovus

Alytaus rajono savivaldybės Vietos veiklos grupė (VVG) atidarė paramos sąskaitą kovojančios Ukrainos Irpinės savivaldybei.VVG yra ne tik oficialų paramos gavėjo, bet ir paramos teikėjo statusą turinti organizacija.

Irpinės savivaldybė nuo 2009 m. bendradarbiauja su Alytaus rajono savivaldybe. Netoli Kijevo esantis rajono centras – Irpinės miestas labai nukentėjusi nuo  karo.  Jo gyventojai didvyriškai gynėsi, sulaikydami priešą veržtis tolyn, link sostinės Kijevo.

Atidarius pirmąjį civilių gyventojų evakuacijos koridorių, Irpinės savivaldybės atstovė Oksana Sulyma kreipėsi į Alytaus rajono merą Algirdą Vrubliauską dėl pagalbos išvežant moteris ir vaikus į saugią vietą. Dalis karo pabėgėlių atvyko į Alytaus rajoną, įsidarbino įvairiose įmonėse, leidžia vaikus į mokyklas.

Prieš pat šv. Velykas Irpinę sėkmingai pasiekė Alytaus rajono savivaldybės Greitosios medicinos pagalbos stoties ir Pirminės sveikatos priežiūros centro dovana – greitosios pagalbos automobilis „Ford Transit“ su medicininių ir sanitarinių priemonių kroviniu.

Šios humanitarinės paramos prašė pats Irpinės meras Aleksandras Markušinas ir Centrinės ligoninės darbuotojai. Jie sakė, kad ligoninės anksčiau  turėti greitosios pagalbos automobiliai buvo kulkų suvarpyti kaip rėčiai, nes okupantai šaudė į greitosios pagalbos mašinas, net nepaisydami, kad jais buvo vežami vaikai, sužeisti civiliai gyventojai.

Dabar, atkovojus miestą iš okupantų, Irpinės žmonės stengiasi grįžti į namus, atkurti infrastruktūrą, tvarkyti griuvėsius. Jiems reikalingas ne tik mūsų moralinis palaikymas, bet ir konkreti parama.

Todėl Vietos veiklos grupė nuolat  renka pinigus ir perveda juos  konkrečiai Irpinės savivaldybei.

„Kviečiame gyventojus,  bendruomenes, ūkininkus, verslininkus atverti savo širdis bei paaukoti pinigų tiek, kiek Jūs galite, kad ir  pačią mažiausią sumą. Jeigu dėsime pinigėlį prie pinigėlio, tikrai padėsime didvyriškiems Irpinės žmonėms“, – sako VVG pirmininkė Vida Vrubliauskienė.

Ji taip pat žada, kad ataskaitą apie surinktas lėšas visuomenei skelbs  VVG svetainėje kiekvieno mėnesio pradžioje.

Kredito įstaigos pavadinimas:

Luminor Bank AS, atstovaujamas Luminor Bank AS Lietuvos skyriaus. Skyriaus kodas 304870069. 

Alytaus rajono vietos veiklos grupė Į/K 302311273

Naujoji g. 48, Alytus, 62381

Sąskaitos numeris IBAN: LT464010051005598020. 

Sąskaitos valiuta: EUR.

Aukodami ir darydami pavedimą įrašykite „Parama Ukrainos Irpinei“.

Ačiū Jums už gerumą ir atjautą!

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.