Alytaus rajono atstovai pasveikino partnerius iš Lenkijos

Kęstutis, Patinskas, Sigitas Karlonas, Beata Sokolowska ir Virgilijus Pranskevičius. Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Savaitgalį Lenkijos Respublikos Varmijos – Mozūrijos vaivadijos Pišo pavieto BialaPiska savivaldybėje  sušaukta iškilminga tarybos sesija, skirta BialaPiska savivaldos teisių gavimo 300 metų sukakčiai paminėti.

Iškilmėse dalyvavo ir bendradarbiavimo partnerius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės delegacija – savivaldybės tarybos narys Kęstutis Patinskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius bei Pivašiūnų globos namų direktorius Sigitas Karlonas.

Jubiliejaus proga BialaPiska savivaldybės gyventojų sveikinimo laiškai, palinkėjimai, svečių dovanoti suvenyrai buvo sudėti į vadinamąją „Laiko kapsulę“, kuri ceremonijos metu buvo patalpinta miesto vandens bokšto viršūnėje.

Alytaus rajono savivaldybė su lenkų BialaPiska savivaldybe bendradarbiauja ekonomikos, kultūros, švietimo, turizmo ir socialinėje srityse. Bendradarbiavimo sutartį 2019 m. pasirašė meras Algirdas Vrubliauskas ir burmistrė Beata Sokolowska.

BialaPiska – kaimiškoji Lenkijos savivaldybė  nuo Alytaus yra nutolusi apie 200 km. Savivaldybės teritorijoje gyvena daugiau kaip  12 tūkst. gyventojų.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.