Alytaus ligoninėje – krata: sulaikyta darbuotoja

dzukijosveidas.lt ir asociatyvi M. Patašiaus/lrytas.lt nuotr.

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę krečia skandalas. Ketvirtadienį šioje įstaigoje lankėsi pareigūnai, kurie vienos darbuotojos kabinete atliko kratą. Pareigūnai darbuotoją išsivedė iš darbo vietos. Faktą patvirtino tiek ligoninės vadovybė, tiek policija. Aiškėja, kad darbuotojai pateikti įtarimai dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų vagystės.

Naujienų portalo „Dzūkijos veidas“ duomenimis, policijos pareigūnai Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninėje lankėsi ketvirtadienio rytą. Buvo atlikta krata vienos ligoninės darbuotojos kabinete. Po to darbuotoją policijos pareigūnai išsivedė, o ji buvo nušalinta nuo pareigų.

Apie pareigūnų vizitą ligoninėje ir darbuotojos nušalinimą patvirtino ir Alytaus apskrities. S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Dmitrij Kačiurin, tačiau daugiau informacijos neteikė, motyvuodamas, kad tai jau ikiteisminio tyrimo detalės.

Pasak Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovės Eglės Kačinskienės, Alytaus apskrities VPK yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 263 straipsnį (Narkotinių ar psichotropinių medžiagų vagystė, prievartavimas arba kitoks neteisėtas užvaldymas). Buvo apklausta ligoninėje dirbanti moteris. Šiuo metu vykdomi procesiniai veiksmai, todėl daugiau komentarų apie šį įvykį teikti negalima.

Bylą nagrinėja Kauno apygardos prokuratūra.

„Galime patvirtinti, kad buvo atlikta krata S. Kudirkos Alytaus ligoninėje. Šiuo metu pradėtas tyrimas pagal BK 263 straipsnio 1 dalį – narkotinių ar psichotropinių medžiagų vagystė, prievartavimas arba kitoks neteisėtas užvaldymas. Šio ikiteisminio tyrimo metu buvo sulaikyta moteris, įtariant, kad ji galimai iš ligoninės pasisavino vaistų, turinčių psichotropinių medžiagų. Tolimesnė informacija bus atskleista tyrimo eigoje“, – tokį komentarą naujienų portalui „Dzūkijos veidas“ pateikė Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros
Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Tautvilė Merkevičiūtė.

Panašūs įrašai:

2 komentarai apie “Alytaus ligoninėje – krata: sulaikyta darbuotoja

  1. Klausimas LR Gen. prokurorei. Kada bus įvertinti eilės Konstitucijos straipsnių 21,22,25,33,109,110,118 atitikimas kombinacijoj malšonant Alytuj neįtinkantį dėl keliamų pramonės parko, aerodromo, orlaivių.. ypatumų. Kaip politikas naudoja nepagrystai privataus instituto kaltinimą, kad nuslopont neįtinkantį. Galimai padedant teisėsaugai per nutrauktą prokuratūros ikiteisminį tyrimą Nr.03-2-00215-17 pasiprovokiojant ir pačiam politikui realizuojant per Alytaus teismo civ. bylą Nr.2-952-292/2017 . Su ypatumais teismo salėj. Kaip ir kodėl vėl įtartinai Alytaus teisme įveltas Alytaus aerodromo klausimas, kur nesprendžiant taryboj praleidžiamas brangus laikas geriems sprendimams miesto labui priimt. Ar prieš oligarchinius interesus kaip bejėgiai, tinkami tik nusišluostyt skuduriukais pasinaudot?

  2. O kur paaiškinimai visuomenei dėl dar anksčiau pervestų įtartinų lėšų iš savivaldybės į įtartinas Ispanijos saskaitas, dėl teatro..? Kaž kaip kaip ir teisėsauga tarsi kaip nori, taip delioja. Lyg įstatymai negalioja, nebūtina aiškint visuomenei?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *