Alytaus muzikos mokyklos vadovės kėdę palieka ilgametė vadovė

Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus muzikos mokyklos direktorė prof. dr. Aldona Vilkelienė palieka šios įstaigos vadovo pareigas. Trylika metų mokyklai vadovavusi A. Vilkelienė išeina į užtarnautą poilsį, tačiau su pedagogine veikla dar neatsisveikina ir žada toliau dirbti Muzikos mokykloje mokytoja.

Už sėkmingą darbą Alytaus muzikos mokykloje šiandien įstaigos vadovei padėkojo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, administracijos direktorė Ona Balevičiūtė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

„Ir gaila, ir džiaugiamės. Gaila, kad profesionalai sako „Gal jau užteks“, bet taip pat žada dar eiti kitas pareigas. Savivaldybės vardu norime padėkoti Jums už darbą ir įstaigos augimą bei pasiekimus. Įstaigoje Jūs užauginote kitą kartą, kuriai drąsiai perduodate savo vairą. Manau, kad visuomet būsite šalia ir padėsite savo patarimais tą laivą vairuoti. Sėkmės Jums asmeninio gyvenimo kelyje ir būtinai atraskite daugiau laiko sau“, – dėkodamas direktorei A. Vilkelienei už sėkmingus vadovavimo Muzikos mokyklai metus, sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Kūrybinės sėkmės jai linkėjo administracijos direktorė O. Balevičiūtė. „Mane visuomet žavėjo Jūsų inovacijos tose srityse, kurios yra ypač jautrios tam tikrų gebėjimų turintiems žmonėms. Manau – kai atsilaisvinsite nuo administracinio darbo, Jūsų sumanymai įgis dar didesnį mastą. Skleiskite savo patirtį ir atraskite naujų nišų, kaip Jūs iki dabar jas gebėjote atrasti“, – pridūrė administracijos direktorė.

Alytaus muzikos mokyklos direktorei prof. dr. A. Vilkelienei už ilgametį kūrybišką pedagoginį ir sėkmingą švietimo vadybinį darbą, tikslingą mokslinę ir aktyvią visuomeninę veiklą, nuopelnus integruojant specialiųjų poreikių vaikus, mokant muzikos ir taikant muzikos terapiją sergantiems suaugusiems asmenims, efektyvų mokyklos ugdymo aplinkos modernizavimą ir teigiamo mokyklos įvaizdžio suformavimą, Alytaus miesto garsinimą šalyje ir užsienyje įteiktas Alytaus miesto savivaldybės medalis ir atminimo dovanos.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.