Vaikiškos lovos: kokią rinktis turint mažą erdvę?

Vaikas lovoje ne tik miega, bet ir praleidžia nemažai laiko žaisdamas ar skaitydamas. Tai – vienas pagrindinių kambario akcentų, tačiau ką daryti, jei turima erdvė yra nedidelė? Viengulė lova puikiai tinka mažose erdvėse, yra žaisminga ir saugi. Užduotis tėvams – atsakingai pasirinkti tokią, kuri tenkintų vaiko norus ir miego poreikius.

Svarbiausia – vaikų saugumas

Vaikiškų lovelių pasirinkimas yra didžiulis, dėl to neretai tėvams kyla klausimas: ką ir kodėl pasirinkti? Visų pirma, svarbu įvertinti ne tik kambario dydį, kuriame bandysite sutalpinti lovą, bet ir vaiko amžių. Kitaip nei suaugę, vaikai linkę daugiau vartytis ir keisti miego pozas lovoje, todėl gali iškristi bei susižaloti. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis lovas, kurios turi šoninius rėmus. Jeigu šis variantas neatrodo patrauklus, rinkitės kuo žemesnę lovą. Taip vaikas bus apsaugotas nuo galimų sužalojimų.

Jei auginate ne vieną atžalą

Maža patalpa apstatyta vien lovomis tikriausiai nėra rezultatas, kurio siekiate. Vaikai mėgsta žaisti, judėti, todėl kuo daugiau laisvos vietos paliksime, tuo smagesni jų žaidimai bus. Tad ką daryti, kai reikia dviejų lovų, o kambaryje telpa tik viena? Įvertinus situaciją, vienas geriausių pasirinkimų – dviaukštės lovos. Taip kiekvienas vaikas ne tik turės atskirą lovą, bet ir daugiau privatumo. Jei jaudinatės dėl saugumo – dviaukštės lovytės taip pat turi šoninius rėmus, kurie neleis mažyliams iškristi ir užtikrins saugų bei patogų miegą.

Daugiau funkcijų yra geriau

Vienas svarbiausių kriterijų turint nedaug erdvės – visada rinktis daiktus, kurie atlieka ne vieną funkciją. Todėl rekomenduojama rinktis lovas su stalčiais arba ant kojelių, kurie leistų išnaudoti po lova esančią laisvą erdvę. Tokiu būdu daiktai neužims papildomos vietos kambaryje, bus tvarkingai sudėti jiems skirtose vietose.

Jei turimos vietos kambaryje pakanka, galite rinktis lovą, šalia kurios įmontuotas rašomasis stalas ir papildomos lentynėlės. Šios viengulės lovos yra itin praktiškos ir daugiafunkcės. Na, o jeigu nusprendėte vieną tokių įsigyti, didelį lovų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.baldaipl.lt/baldai/vaiku-kambarys/vaiku-kambario-lovos/viengules-lovos.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *