Tinkamai pasirūpinkite nupuošta eglute

Kur dėti nupuoštas kalėdines eglutes? – kiekvienų metų pradžioje iškylantis klausimas. Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras primena, kad nei eglučių, nei jų didelių šakų negalima mesti į atliekų konteinerius. Tai yra žaliosios atliekos, kurias reikia vežti į kompostavimo aikšteles. Tik smulkias eglučių šakas galima mesti į maisto atliekų konteinerius.

Gyventojų patogumui iki sausio 15  dienos eglutės bus surenkamos visuose Alytaus regiono rūšiavimo centruose. Jų adresai ir darbo laikas www.aratc.lt/kontaktai-rusiavimo-centrai-2/.

Nuo išmetamų eglučių ir jų šakų būtina pašalinti  visus papuošimus, išimti jas iš vazonų ar kitų talpų.

Visos į Alytaus regiono atliekų tvarkymo technologijų parką pristatytos eglutės yra smulkinamos ir naudojamos komposto gamybai.

Kai kurios savivaldybės miestuose organizuoja eglučių surinkimą, nurodydamos jų surinkimo laiką ir vietas.

Prie Alytaus daugiabučių namų konteinerių aikštelių paliktas eglutes nuo 2022 m. sausio 7 d. iki 16 d. surinks ir į Alytaus šilumos tinklus išveš miesto teritoriją tvarkančios įmonės.

Individualiuose namuose gyvenantys gyventojai nupuoštas eglutes gali panaudoti ir kitaip: jų šakomis apdengti augalus, vazonuose pasodintas eglutes laikyti vėsioje patalpoje ir pavasarį persodinti į žemę.

Pasigrožėti papuošta miesto egle Rotušės aikštėje alytiškiai ir miesto svečiai dar gali iki sausio 10 dienos. Šventiniai miesto žiburiai užges nuo pirmadienio.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro ir Alytaus miesto savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.