Už nuopelnus savivaldai ir progimnazijai – Alytaus miesto savivaldybės atminimo medalis

Alytaus miesto savivaldybės nuotr.
Alytaus miesto „Volungės“ progimnazijos direktorius Feliksas Džiautas antradienį palydėtas į užtarnautą poilsį. Gimnazijos direktoriui ne tik skambėjo nuoširdūs miesto vadovų padėkos žodžiai, bet ir už nuopelnus Alytaus miesto savivaldai, ilgametį sėkmingą švietimo vadybinį darbą, mokinių tautinio, patriotinio ir pilietinio ugdymo organizavimą, efektyvų mokyklos ugdymo aplinkos modernizavimą ir teigiamo mokyklos įvaizdžio suformavimą F. Džiautui įteiktas Alytaus miesto savivaldybės atminimo medalis.
„Tikrai ačiū už nuoširdų darbą. Žiūrint į mokyklą, ją pastatėte ant kojų, prikėlėte naujam gyvenimui. Pasirinkti poilsį – jūsų apsisprendimas. Nuoširdžiai linkėdami sėkmės, nuoširdžiai dėkojame už darbą ir šiame pastate miesto bendruomenės labui“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.
Nuo 2014 metų „Volungės“ progimnazijai vadovavęs F. Džiautas įvairiais metais yra dirbęs Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriumi, užėmė mero pavaduotojo, o vėliau, 2011-2012 metais – ir mero pareigas, ne vieną kadenciją buvo Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys.
Panašūs įrašai:

2 komentarai apie “Už nuopelnus savivaldai ir progimnazijai – Alytaus miesto savivaldybės atminimo medalis

  1. Gaila, kad išeina. Buvo puikus direktorius. Intelektualus, tolerantiškas, kompetentingas, puikiai išspręsdavo visas problemas

  2. Gerb. Feliksas yra tikras socdemų elitas, kokių dabar reta, o gal jau ir neliko. Jis tikras eruditas, daug kuo besidomintis, daug skaitantis, visada randantis išeitį, kad ir iš kebliausios padėties. Jo vadovaujama mokykla atsigavo. Gaila, kad nusprendė išeiti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *