Alytaus rajono savivaldybė remia studentus ir moksleivius

30 studentų iš Lietuvos aukštųjų universitetinių mokyklų, kolegijų ir profesinių mokyklų pirmadienį pasirašė sutartis su Alytaus rajono savivaldybe dėl finansinės studijų paramos. Studentus bei moksleivius pasveikino ir sėkmės moksle palinkėjo Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė bei savivaldybės tarybos narys Kęstutis Patinskas.

Parama gerai besimokantiems studentams skiriama jau 22-ejus metus (nuo 1999 metų). Septinti metai (nuo 2015 m.), kai ją gauna ne tik aukštųjų universitetinių mokyklų studentai, bet ir studijuojantys kolegijose bei profesinių mokyklų moksleiviai.

Šiais metais finansinė Alytaus rajono savivaldybės parama skirta 18-aiuniversitetų studentų, 7-iems kolegijos studentamsir 5-iems profesinės mokyklos moksleiviams. Iš viso jiems bus išmokėta 10 tūkst. eurų savivaldybės biudžeto lėšų.

Sutartis pasirašę jaunuoliai sakė studijuojantys Vilniaus universitete, Kauno technologijos ir Vilniaus Gedimino technikos, Mykolo Romerio ir Lietuvos sveikatos mokslų,Vytauto Didžiojo, Lietuvos sporto bei ISM Vadybos ir ekonomikos universitetuose.  Taip pat  –Kauno, Vilniaus ir Alytaus kolegijose, Alytaus profesinio rengimo centre.

Visų labai aukšti mokymosi rodikliai. Štai Kauno kolegijos studentė Greta Tumynaitė gali pasididžiuoti 10 balų įvertintu mokymosi vidurkiu. Nedaug atsilieka ir 9,7 balo vidurkiu besimokanti Mykolo Romerio universiteto studentė Aistė Abramavičiūtė.

Daugiausia gerai besimokančių studentųir mokinių, kurie kreipėsi į savivaldybę finansinės  paramos,  yra iš Daugų, Miroslavo, Alovės, Punios ir Simno seniūnijų.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.