Verslo įmonių investicijoms ir plėtrai Alytuje – savivaldybės tarybos pritarimas

Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Trečiadienį Alytaus miesto savivaldybės taryba pritarė bendrovės „GLASTECH“ investicijų sutarčiai. Įmonė išsinuomotame sklype planuoja statyti gamybos paskirties pastatą ir užsiimti langų, durų ir fasadų gamyba bei PVC profilių bei PVC plokščių laminavimu.

Įmonė įsipareigoja beveik 89 arų žemės sklype Fortų gatvėje įsikūrusioje gamykloje sukurti ne mažiau kaip 11 darbo vietų bei investuoti ne mažiau kaip 504 tūkstančius eurų.

Bendrovė statybos darbus numato pradėti jau kitais metais, o nauja gamykla turėtų pradėti veikti nuo 2024 metų pavasario.

Alytaus miesto savivaldybės taryba yra priėmusi sprendimą, kad į vieną išnuomoto sklypo hektarą investuotojas turi investuoti ne mažiau kaip 500 tūkst. eurų ir sukurti ne mažiau kaip 10 naujų darbo vietų. Minėtai įmonei išnuomojamas šiek tiek mažesnio ploto sklypas, tačiau planuojamos investicijos jame yra didesnės ir bus sukurta mažiausiai 11 naujų darbo vietų.

Veiklą įmonė turėtų pradėti ne vėliau nei per 36 mėn. nuo investicijų sutarties pasirašymo dienos. Per 12 mėnesių nuo sutarties pasirašymo dienos įmonė turi gauti dokumentą, leidžiantį statyti naują statinį, oper 6 mėnesius leidimo išdavimo dienos pradėti statybas žemės sklype ir įvykdyti ne mažiau kaip 30 proc. statybos darbų.

Savivaldybė įsipareigoja septynis mokestinius laikotarpius atleisti investuotoją nuo žemės nuomos ir nekilnojamojo turto mokesčio, pradedant tuo mokestiniu laikotarpiu, kai investuotojas įvykdo sutartinius įsipareigojimus, o kitus 3 mokestinius laikotarpius šie mokesčiai bus sumažinti 50 procentų.

Tarybos posėdyje taip pat pritarta ir bendrovės „GLASS LT“ prašymui išnuomoti Verslo g. 5 esantį 0,4905 ha sklypą. Plečianti verslą įmonė jame planuoja naujų sandėliavimo paskirties statinių statybą bei sunkiojo bei lengvojo transporto stovėjimo vietų įrengimą.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.