Kaip bus tvarkomos atliekos per šventes?

ARATC nuotr. Atliekų surinkėjai dirba ir švenčių dienomis.

Šventiniu laikotarpiu atliekos bus surenkamos ir išvežamos pagal grafiką, o pakuočių – popieriaus, plastiko, stiklo – atliekos iš bendrojo naudojimo konteinerių, esant poreikiui, ir dažniau.

Tam, kad konteinerių ištuštinimas vyktų sklandžiai, reikalingos ne tik atliekų tvarkytojų, bet ir gyventojų pastangos. Todėl prašome:

neužstatyti automobiliais konteinerių aikštelių, palikti privažiavimą prie jų,

pagal grafiką neištuštintus individualius konteinerius palikti ištrauktus, kol pagerėjus oro sąlygoms ir sutvarkius privažiavimą, automobiliai galės saugiai privažiuoti ir konteineriai bus ištuštinti,

ištuštintus individualius konteinerius laikyti savo namų valdose,

nemesti didelių gabaritų ir kitų atliekų prie konteinerių.

Rūšiavimo centrai, kuriuose priimamos stambiosios ir kitos atliekos, šventiniu laikotarpiu dirbs įprasta tvarka. Jų nedarbo dienos bus gruodžio 24-27 d. ir sausio 1-3 d. (pirmadieniais rūšiavimo centrai nedirba). Gruodžio 23 d. ir gruodžio 31 d. rūšiavimo centrai dirbs viena valanda trumpiau. Rūšiavimo centrų kontaktus ir darbo laiką rasite https://www.aratc.lt/kontaktai-rusiavimo-centrai-2/.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras rūpinasi, kad atliekos būtų tvarkomos sklandžiai ir prašo visų supratingumo bei palaikymo, užtikrinant švarą mūsų aplinkoje.

Gražių ir jaukių švenčių!

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *