Naujieji metai – su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (LNSO, meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas) – vienas žymiausių ir brandžiausių Lietuvos orkestrų, turintis įgudusį ir solidų bemaž 100 muzikantų kolektyvą. Jau keliasdešimt metų aktyviai koncertuojantis Lietuvoje ir svetur, jis yra nepakeičiamas mūsų šalies muzikinio gyvenimo dalyvis ir nacionalinės kultūros puoselėtojas, bene ryškiausias Lietuvos ir Baltijos šalių kultūros skleidėjas, savo veikloje nuosekliai jungiantis baltišką ir europietišką muzikos atlikimo tradicijas.

Tradiciškai vieną paskutinių metų vakarų Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras ir jo vadovas maestro Modestas Pitrėnas dovanoja klausytojams įspūdingą šventę. Tradicija pakviesti LNSO į Alytų prieš Naujuosius metus gimė beveik prieš 26 metus. Nuo to laiko, su keliomis pertraukomis, koncertas vyksta kas metai. Bilietų į jį alytiškiai pradeda teirautis nuo pat rugsėjo mėnesio, rezervuojamas didelis bilietų skaičius. Šiemet į šventinę simfoniją įsilies viena ryškiausių Lietuvos solisčių, alytiškė, pelniusi ir tarptautinį pripažinimą, – mecosopranas Justina Gringytė. Ši atlikėja 2015 m. laimėjo Lietuvos jaunosios operos solistės metų apdovanojimą, o Anglijos nacionalinės operos ir Škotijos operos teatruose sulaukė ypač palankių atsiliepimų už Karmen vaidmenį.

Įspūdinga simfoninės muzikos šventė – jau gruodžio 29 d. 18 val. Alytaus kultūros centre. Bilietus galima įsigyti TIK FIZINĖSE Alytaus kultūros centro ir Miesto teatro kasose. Dėl rezervacijos ir kitais klausimais kreiptis telefonu +370 659 869 79.

Alytaus kultūros centro informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *