Šildymo sezonas Alytuje – nuo pirmadienio

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė pasirašė įsakymą, kuriame skelbiama, kad Alytaus mieste 2021–2022 m. šildymo sezono pradžia – spalio 11 diena.

Teisės aktai numato, kad šildymo sezonas pradedamas, kai tris paras iš eilės paros vidutinė temperatūra yra žemesnė kaip +10 laipsnių

Įsakyme nurodoma daugiabučių namų administratoriams, valdytojams, pastatų šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojams, UAB „Alytaus šilumos tinklai“ nuo šildymo sezono paskelbimo pradžios pradėti šildymo sezoną Alytaus mieste.

Jei pastatų savininkai ar valdytojai, daugiabučių namų valdytojai ar techniniai prižiūrėtojai teisės aktų nustatyta tvarka priima sprendimus šildymo sezoną pradėti kitu laiku, jie privalo įsipareigoti užtikrinti gyvenamosiose ir viešojo naudojimo patalpose mikroklimato parametrus, nustatytus higienos normoje HN 42:2009 „Gyvenamųjų ir viešojo naudojimo pastatų mikroklimatas“.

Daugiabučių namų administratoriai, valdytojai, pastatų šildymo ir karšto vandens prižiūrėtojai, nusprendę pradėti šildymo sezoną kitu laiku, apie tai raštu turi informuoti UAB „Alytaus šilumos tinklai“.

Šį rudenį šildymo sezonas Dzūkijos sostinėje prasideda 4 dienomis anksčiau negu pernai – tada jis prasidėjo spalio 15 dieną.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.