Vietos savivaldos diena Druskininkuose: pokalbių studija, mero sriuba ir koncertas

Laimos Rekevičienės nuotrauka.

Spalio 9-ą dieną, šeštadienį, Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai kviečia visą druskininkiečių bendruomenę susitikti ir kartu paminėti Vietos Savivaldos dieną – specialiai šiai progai organizuojamoje šventėje laukia įdomūs pokalbiai ir smagios pramogos.

„Savivalda prasideda nuo kiekvieno iš mūsų, nes būtent bendruomenė kuria aplinką, kurioje gyvename. Kol dar lepina gražus rudeniškas oras ir turime galimybę susitikti ir saugiai pabendrauti, nuoširdžiai kviečiu tai padaryti“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Renginio metu bus galima paragauti pagal specialų mero R. Malinausko receptą išvirtos sriubos bei kitų rudeninių vaišių bei pagal galimybes paremti Vaikų dienos centrus. Visos surinktos lėšos bus skirtos minėtus dienos centrus lankančių mažųjų druskininkiečių poreikiams.

Šventės metu veiks pokalbių studija, kurioje prisistatys ir į rūpimus klausimus atsakys savivaldybės skyrių bei kuruojamų įstaigų atstovai – bus kalbama tokiomis aktualiomis temomis kaip sveikatos priežiūra, vanduo, investicijos ir daugybė kitų.

Šiuos pokalbius gyventojai galės stebėti ir tiesioginės transliacijos metu Druskininkų kultūros centro Facebook paskyroje.

Pabendrauti su savivaldybės vadovais ir specialistais gyventojai galės viso renginio metu, pramogų aikštėje bus įrengti teminiai paviljonai.

Renginio metu Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centras kvies pasiskiepyti, o Druskininkų ligoninė parengė ypatingą akcijų lietų – moterys, vyrai ir vaikai galės atlikti sveikatos tyrimus už itin patrauklias kainas, sumažinta kaina ir tyrimui, kurio metu galima sužinoti, ar susidaręs COVID-19 imunitetas.

Vietos savivaldos dienai skirtoje šventėje bus pasveikintas ir naujasis Druskininkų garbės pilietis Mikas Suraučius – jam bus įteiktos garbės piliečio regalijos.

Šventinę nuotaiką kurs ir savo dainas dovanos druskininkiečiai Rūta Kotryna, Ronata Balkaitienė ir Anatolijus Oleinik.

Visą savaitgalį Vilniaus alėjoje šurmuliuos mugė SUKURTA LIETUVOJE. Net dvi dienas Druskininkų gyventojai ir miesto svečiai mėgausis gausiu lietuviškų produktų asortimentu, išskirtiniais drabužiais, vilnos, keramikos dirbiniais, rūšine kava bei skanėstais vaikams.

Susitikime spalio 9 dieną 13 val. Pramogų aikštėje – lauksime Jūsų!

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.