Tarptautinės mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos premijos ir simbolinės plunksnos

Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse Alytaus kultūros centre vykusio minėjimo metu  septyniems Alytaus miesto pedagogams įteiktos simbolinės plunksnos ir piniginės premijos. Šešiasdešimt septyni pedagogai apdovanoti mero padėkomis, o šimtui devyniems mokytojams įteiktos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos.

Kvietimai į teatrą padovanoti Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokytojams, kurių abiturientai 2021 m. už valstybinius brandos egzaminus gavo 100 balų įvertinimus, o visiems susirinkusiems – šventinis koncertas.

Alytaus miesto pedagogus profesinės šventės proga sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

„Šiandieniame pasaulyje mus paperka ne plunksna, ne padėka ir ne pinigai, mus paperka nuoširdumas. Nuoširdus mokinio rašinys, nuoširdus vaiko atsiprašymas, kai jis vėluoja į pamoką,   kai nepadarė namų darbų ar kažko neišmoko, nuoširdus ir atviras pokalbis su mokiniu, o kartais ir su kolega apie tai, kas neduoda naktį užmigti, ir nuoširdus prisipažinimas pačiam sau, kad aš, kaip mokytojas, irgi klystu, daug ko nežinau ir daug ko nesuprantu“, – sveikindamas mokytojus sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis

Tarptautinės mokytojų dienos proga miesto vadovas pedagogams linkėjo ne tik kolegų, bet ir mokinių, jų tėvų ir visuomenės nuoširdumo.

Gražios šventės proga pedagogus taip pat sveikino Seimo narys Vytautas Bakas.

26-ąjį kartą už nuoširdų, atsakingą, stropų ir kūrybišką darbą, nuolatinį siekį tobulėti bei gerosios patirties sklaidą įteiktos trijų minimalių mėnesinių algų (t. y. 1926 Eur)  premijos ir 13-ąjį kartą simbolinės plunksnos įteiktos Alytaus muzikos mokyklos mokytojui ekspertui Rimantui Jočiui, Alytaus lopšelio-darželio „Vyturėlis“ meninio ugdymo mokytojai Mildai Zorubienei, Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ direktoriaus pavaduotojai ugdymui  Daivai Markovienei, Alytaus Šaltinių progimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei Vilijai Pigagienei, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojui metodininkui Antanui Jurčiui, Alytaus Dainavos progimnazijos informatikos mokytojai metodininkei Virginijai Vaikšnorienei, Alytaus Putinų gimnazijos teatro mokytojai metodininkei  Žiedūnei Maldonienei. Mokytojų charakteristikas premijoms gauti teikė visos Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinės ir viešosios įstaigos. Po reitingavimo švietimo įstaigose Alytaus miesto švietimo taryba atrinko 7 kandidatūras ir apsvarstyti teikė Alytaus miesto savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komitetui.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *