Sekmadienio sodinukų mugėje „Aš sodinu“ – sodininkystės grandai

Šį sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, visi augalų mylėtojai ir augintojai rinksis į „Moki-veži“ aikštelę. Čia nuo pat ryto, nuo 10 valandos, vyks specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“. Į Alytų atvyksta žinomiausi sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos. Mugė Alytuje vyks tik vieną dieną.

Pavasarį čia taip pat vykusi mugė, didžiajam sodininkystės sezonui – rudens sezonui – sugrįžta su dar didesniu ir įvairesniu asortimentu. Pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių gėlių. Naujais augalais galima bus papildyti ir sodą, ir puoselėjamus namų gėlynus, čia taip pat lauks gausus asortimentas dekoratyvinių augalų, formuotų ir neformuotų pušų, karpytų medelių, įvairiausių gėlių. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną.

Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keleto šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės entuziastus į vieną vietą tam tikru laiku. Mugėse „Aš sodinu“ sutinkami žinomiausi sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos.

Į Alytų prie „Moki-veži“ šį sekmadienį atvažiuoja tokie sodininkystės grandai kaip dr. A. Amšiejaus medelynas, Dr. K. Malinausko medelynas, medelynas Šeimos sodas, Rojaus medelynas, Buskų medelynas ir daugelis kitų. Todėl į sodinukų mugę atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos žinomiausiais sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, o jų čia būna išties daug.

Rudeninė specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ Alytuje vyks tik vieną dieną –  jau šį sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, Moki-veži aikštelėje (adresu Santaikos g. 26R, Alytus ) nuo 10 iki 16 valandos.

Mugės naujienas sekite: https://www.facebook.com/assodinu

Organizatorių informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.