Dzūkijoje – Prezidento Gitano Nausėdos vizitas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia ir Prezidento patarėjų komanda ketvirtadienį, rugsėjo 2-ąją, atvyksta į Lazdijų rajoną.

Vizitas planuotas iš anksto, vyksta tiek Lietuvos Respublikos Prezidentūros, tiek merės A. Miškinienės iniciatyva ir yra tęstinumas jau tradiciniu tapusio prezidento darbo regionuose pavyzdžiu.

Prezidento delegacijos nariai Lazdijų rajone dirbs visą darbo dieną pagal iš anksto suplanuotas ir suderintas darbotvarkes. Svarbiausias dėmesys bus skirtas vakcinavimo, švietimo srities, bendruomenių veiklos aktualijoms.

Darbo Lazdijų rajone dieną ketinama apžvelgti ne tik Lazdijų rajono, bet ir viso Alytaus regiono aktualijas. Dėl to į Lazdijų rajono savivaldybę ketvirtadienio rytą kviečiami atvykti ir Druskininkų, Varėnos, Alytaus miesto ir Alytaus rajono savivaldybių merai.

Pirmoje dienos pusėje Lietuvos Respublikos Prezidentas planuoja susitikti su Alytaus regiono merais ir aptarti aktualius klausimus. Vėliau Prezidentas Gitanas Nausėda lankysis Lazdijų mieste esančiame vakcinavimo centre, bendraus su laukiančiais eilėje gyventojais. Po apsilankymo vakcinacijos centre Prezidentas bendraus su žiniasklaida.

Po pietų Lietuvos Respublikos Prezidentas vyks į Veisiejus ir Kapčiamiestį. Veisiejuose susitiks su bendruomeninių komitetų, teikiančių socialines paslaugas, atstovais Veisiejuose. Kapčiamiestyje susitiks su vietos bendruomene.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.