Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ pradeda 25 sezoną

Rugsėjo 18 dieną 12.00 val. kviečiame į Lėlių kambarį kur rodysime spektaklį „Pašėlusiai keista kelionė“ pagal L. Kavolės knygą.

Mūsų laikais žmonės taip įsibaiminę, kad dažnas apkibęs baimėmis kaip varnalėšų dagiais. Baimės truputį panašios į gripo virusą, tad nuo tėvų jomis užsikrečia ir vaikai. Tada tėvai būna nepatenkinti, ima spausti mažuosius tų baimių atsikratyti. Tik užmiršta pasakyti, kaip tai padaryti.

Ir kur baimes geriausia įveikti? Žinoma, kad fantazijose, ir kaip? O gi keliaujant. Taigi jūsų laukia viena ilga, kvapą gniaužianti kelionė, padėsianti nedrąsiems atsikratyti baimių. O galbūt paaiškės, kad baimių turi ir dar kažkas iš keliautojų – kartu jas įveikti žymiai lengviau….

Pjesės autorė ir režisierė Loreta Skruibienė

Vaidina aktorė: Jūratė Kundrotienė

Muzikos autorius Vytautas Skruibys

Naujajame, jubiliejiniame sezone jus pakviesime į tris naujas spektaklių vaikams premjeras. Iki naujų metų pristatysime spektaklį pavadinimu „Pasaka(NE)pasaka“ , kuriame analizuojama ir meninėmis lėlių teatro priemonėmis perteikiama vaikų patyčių problema. Spektaklis- tai pagalba vaikams atpažinti ir sustabdyti savyje kylantį norą pažeminti savo draugą ar klasioką.

Spektaklio autorė, režisierė ir dailininkė Loreta Skruibienė

Vaidina aktorės Jūratė Kundrotienė ir Laura Misiukevičiūtė – ji ir spektaklio muzikinių aranžuočių autorė.

Antroji iki naujų metų numatoma premjera šešėlių lėlių teatro edukacinis spektaklis- žaidimas „Žirklės, popierius ir pasaka“, supažindinantis su Dzūkijos krašto Anzelmo Matučio kūriniu „Kas žmogiuko širdyje“. „Tau, Alytau“ projektas.

Spektaklio pjesės autorė, dailininkė ir režisierė Loreta Skruibienė

Vaidina aktorės Jūratė Kundrotienė ir Laura Misiukevičiūtė – ji ir spektaklio muzikinių aranžuočių autorė.

Teatro jubiliejui skirtas renginys. Apie jį parašysime vėliau.

Trečioji spektaklio premjera numatoma Kalėdiniam laikotarpiui. Tai linksma trijų pasakų „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Pelenė“ ir „Raudonkepuraitė“ atvirkštinė interpretacija.

Be kūrybinės veiklos, teatras taip pat atskirą dėmesį skirs edukacinėms programoms –  edukacinių laidų ciklo „Pasakadieniai“ projekto sklaidai.

Siekdami mažinti karantino metu patiriamą atskirtį tarp visuomenės ir kultūros, „Aitvaras“ šiemet ypatingą dėmesį skirs skaitmeninio turinio kūrimui ir prieinamumui.

Kūrybinės dirbtuvės ir spektakliai bus taip pat prieinami švietimo įstaigoms ir mokiniams, pasirinkusiems „Kultūros paso“ paslaugas.

Smulkesnės informacijos apie renginius ieškokite www.leliuteatrasaitvaras.lt;  facebook paskyroje Lėlių kambarys arba Aitvaras teatras;  rašykite el.p.: alytausleles@gmail.com;  skambinkite telefonu 8-315-25737.

Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *