Taryba pritarė trims investicijų sutartims už beveik 5,5 milijonų eurų

Po vasaros atostogų sugrįžusi Alytaus miesto taryba pritarė net trims investicijų sutartims, pagal kurias Alytaus miestas turėtų sulaukti apie 5,5 milijonų eurų investicijų. Dar vienas investuotojas savo investicijas padidino nuo beveik 1 iki 3 milijonų eurų. Tiesa, vieną investicinę sutartį taryba abipusiu šalių susitarimu nusprendė nutraukti.

UAB „Dzūkijos investicijos“ bus išnuomotas 0,5591 ha ploto žemės sklypas Alytaus pramonės parke Sidabrio g. 8. Jame planuojama statyti gamybos paskirties statinį, ekologinių pakuočių gamybos ir sandėliavimo veiklai vykdyti. Projekto metu bus sukurta ne mažiau kaip 6 darbo vietos bei investuota 600 000 Eurų.

UAB „VA STATYBA“ bus išnuomotas 3.6887 ha ploto žemės sklypas Alytaus pramonės parke Fortų g. 3. Bendrovė planuoja statyti gamybos paskirties statinį, medinių, metalinių konstrukcijų gamybos veiklai vykdyti. Bus sukurta ne mažiau kaip 37 darbo vietos bei investuota ne mažiau kaip 1 844 350 Eurų.

UAB „ARADAS“ bus išnuomoti keturi sklypai, kurių bendras plotas yra 3,5281ha. Bendrovė naudosis Alytaus pramonės parke Fortų g. 6 (0,2013 ha), Fortų g. 8 (1,4149 ha), Fortų g. 10 (1,5770 ha) ir Sidabrio g. 16 (0,6319 ha). Įmonė planuoja statyti gamybos paskirties statinį, langų ir durų gamybos veiklai vykdyti. Projekto metu bus sukurta ne mažiau kaip 38 darbo vietos,  investuota 3 mln. Eurų, vidutinis darbo užmokestis – ne mažesnis nei atitinkamo sektoriaus Lietuvos Respublikos vidurkis.

Visos trys naujos gamyklos turėtų pradėtos statyti jau kitąmet, o  veikti – nuo 2024 m.

UAB „Virpil“ pateikė prašymą dėl investicijų sutarties pakeitimo, pagal kurį keičiasi investuotojo planai dėl investicijų dydžio. Pagal pradinį investicijų sutarties projektą bendrovė per 36 mėnesius buvo įsipareigojusi investuoti ne mažiau kaip 929 350 eurų į žemės sklypą adresu Fortų g. 7. Atsižvelgiant į dabartinę situaciją statybų sektoriuje bei remiantis Statistikos departamento kainų duomenimis, dabar investuotojas planuoja, kad jų investicijos sieks 3 000 000 Eurų.

Deja, viena investicijos sutartis tarybos posėdyje buvo nutraukta abipusiu šalių sutarimu.

Į Alytaus miesto savivaldybę rugpjūčio pradžioje kreipėsi investuotojas UAB „Luxe pools“, kuris prašė  abipusiu šalių susitarimu nutraukti 2017-02-01 investicijų sutartį, pagal kurią investuotojas buvo įsipareigojęs investuoti ne mažiau kaip 410 tūkst, eurų, ir atsisakyti žemės sklypo Sidabrio g. 8 nuomos. Investuotojo atsitraukimo priežastį lėmė pandemijos padariniai.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.