Dešimtmečius gvildentą kempingo idėją Alytuje įgyvendins vietinis verslininkas

Asociatyvi pexels.com nuotr.

Jau daugiau nei dešimtmetį Alytuje sklandanti idėja pastatyti kempingą pagaliau prasiskina kelią į dienos šviesą. Alytaus miesto savivaldybėje įvyko kempingo pastatymui skirtas viešasis konkursas. Jį laimėjo Alytaus verslininkas Vytautas Vasiliauskas, su kuriuo jau netrukus bus pasirašyta investicinė sutartis. Kur ir kada Alytuje bus atidarytas šis ilgai lauktas objektas ir kokie darbai laukia, apie tai pasakojo pats verslininkas.

Šiuo metu rengiama investicinė sutartis ir artimiausiu metu ją Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir verslininkas V. Vasiliauskas planuoja pasirašyti.

„Dar derinami keli sutarties punktai. Pagal ją kempingą pastatyti turėtume per 26 mėnesius. Anksčiau jo tikėtis tikriausiai net neverta, nes reikia atlikti labai daug darbų, kurie dar turės praeiti ir visą biurokratinę sistemą. Greičiausiai darbus pradėsime jau tik kitąmet“, – sakė V. Vasiliauskas.

Kiek tai gali atsieiti investicijų, verslininkas tikino dar tiksliai neskaičiavęs, tačiau jau dabar žino, kad nemažai. Pasirašius investicijų sutartį, V. Vasiliauskas įsipareigos į savivaldybei priklausantį sklypą, kuriame ir numatytas kempingas, per dvejus metus investuoti ne mažiau 50 tūkst. eurų.

Kempingą planuojama statyti už tam pačiam verslininkui priklausančios Alytuje veikiančios viešojo maitinimo įstaigos – Alytaus miesto pakraštyje, pušų paunksmėje, įsikūrinusios kavinės „Šašlykinė“.

Beveik 1,5 ha ploto teritorijoje, priklausančioje Alytaus miesto savivaldybei, numatoma įrengti privažiavimą prie kempingo, stovėjimo aikštelę, nutiesti visus komunikacijos tinklus – elektrą, kanalizaciją, vandentiekį. Taip pat bus statomas ir pastatas, kuriame bus įrengtas tualetas, dušai. Planuojama teritoriją aptverti. Bus vieta ne tik kemperiams bet ir palapinėms.

Pasak verslininko, kempingo idėją dar prieš keliolika metų jis ir pateikė tuometei Alytaus miesto valdžiai. Esą 2009 metais net buvo parengtas kempingo projektas, kurį iš stalčių ir ištraukė dabartinė Alytaus miesto valdžia.

„Anuomet kempingus miestai statė iš europinių pinigų, Alytus į šį traukinį įšokti nespėjo. Dabar pabandysime šią idėją įgyvendinti ir labai tikimės, kad tai į mūsų miestą pritrauks daugiau keliautojų, turistų, padidins Alytaus žinomumą. Kelionės kemperiais vis dar populiarios“, – sakė V. Vasiliauskas.

Verslininkas pasakojo, kad vietų kempingui buvo siūloma ir daugiau, tačiau po diskusijų su Alytus miesto savivaldybėje dirbančiais specialistais buvo nuspręsta, kad vieta miesto prieigose, prie kavinės esančiame pušyne vis tik būtų geriausia.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Dešimtmečius gvildentą kempingo idėją Alytuje įgyvendins vietinis verslininkas

  1. Gražu gerai miela., kad dešimtmečius gvildenta ir pildosi.Norečiau, kad mano vykdyto švietėjiškoprojekto moduliu Mokomės demokratijis vienu klausimu gvildenta problema būtų išspręsta.
    Problema ta, kad Lietuvoje egzistuoja ir …Durnių laivo erdvė
    SU ŠIOS DURNIŲLAIVO ERDVĖS SAVIVALDYBĖJE IR TEISME IR SEIME ATSTOVAIS DEMOKRATIŠKAI SUSITARTI NEPAVYKO. 2001 BUVAU NEPRIEKAIŠTIN

    MERE , KĄ DAROM?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.