„Skiepų akcija 2“ Alytaus rajone: už skiepą meras išdalins virš 350 kg šokolado!

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas šokoladu palepino skiepytis atėjusius Krokialaukio seniūnijos gyventojus. Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybėje nuo COVID-19 jau yra pasiskiepiję per 77,3 proc. gyventojų. Per tris šios savaitės dienas – rugpjūčio 17–19 d. – savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko inicijuotos antrosios skiepų akcijos metu pasiskiepijo 572 Alytaus rajono gyventojai.

Už skiepą meras išdalins 350 kg šokolado, 70 kuponų pietums restorane „Hesburger“, per 50 kuponų pietums restorane „Dzūkijos dvaras“, daugiau negu 40 kvietimų į kino teatrą, taip pat – kvietimus apsilankyti „Tarzanijos“ nuotykių parke bei vandens batutų parke Dauguose.

Liepos mėnesį analogiškos akcijos metu per kelias valandas pasiskiepijo beveik 200 žmonių.

„Girdėdamas gerus atsiliepimus, nutariau dar kartą paskatinti rajono gyventojus, ypač vaikus nuo 12 m., mokyklinio amžiaus jaunimą, jų tėvelius, artimuosius, švietimo įstaigų darbuotojus skiepytis arčiau savo gyvenamosios vietovės, o dovanomis naudotis – pagal pasirinkimą“, – sakė meras A. Vrubliauskas, džiaugdamasis, kad antroji skiepų akcija pateisino ir netgi viršijo jo lūkesčius.

Daugiausia norinčių pasiskiepyti COVID-19 vakcinomis, mero teigimu, susirinko Dauguose – net 100 įvairaus amžiaus gyventojų. Miroslavo seniūnijoje skiepytis atvyko 83 gyventojai.

A. Vrubliauskas dėkoja visiems seniūnams, socialiniams darbuotojams, gimnazijų pedagogams, Visuomenės sveikatos biuro,  Pirminės sveikatos priežiūros centro medikams už puikius sutelkto darbo rezultatus. Alytaus rajono savivaldybė pagal pasiskiepijusių gyventojų skaičių užima trečią vietą Lietuvoje ir gerokai lenkia šalies vidurkį, kuris pastarųjų dienų duomenimis sudaro apie 57,1 proc. Lietuvos gyventojų.

Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas įsitikinęs, kad vakcinos leidžia valdyti COVID-19 pandemijos plitimą, todėl deda visas pastangas, kad rajono gyventojai būtų paskiepyti ir apsaugoti nuo sunkių koronaviruso pasekmių, nuo galimų šios ligos proveržių.

Kaip padėka aktyviai pasiskiepijusiems ir atsakingiems rajono gyventojams – dar viena savivaldybės ir Valstybės įmonės „Registrų centras“ akcija –galimybių pasas – beveik į namus.

Pirmadienį, rugpjūčio 23 d. Raitininkų, Simno, Punios, Butrimonių ir Pivašiūnų seniūnijų gyventojai, pasiskiepiję arba persirgę koronavirusu, bet neturintys namuose elektroninių įrenginių, pirmieji Lietuvoje nemokamai gaus galimybių pasus.

Ši paslauga pirmiausia skiriama vyresnio amžiaus, atokiose kaimo vietovėse gyvenantiems žmonėms, kurie neturi kompiuterių arba spausdintuvų, nesinaudoja elektronine bankininkyste ar elektroniniu parašu, todėl negali atsisiųsti, atsispausdinti galimybių paso.

Savivaldybės ir „Registrų centro“ darbuotojai pagal grafiką lankysis šiose seniūnijose. Gyventojai, norintys gauti galimybių pasą, privalo su savimi turėti ir „Registrų centro“ darbuotojui pateikti asmens tapatybės dokumentą. Galimybių pasas bus atspausdintas ant įprasto popieriaus lapo, kurį žmogus galės nešiotis su savimi.

Galimybių pasas iškart leis gyventojams gauti daugiau paslaugų su mažesniais ribojimais, nes jau šiuo metu daugelis prekybos, paslaugų, maitinimo įmonių yra nusprendusios aptarnauti tik galimybių pasą turinčius lankytojus.

Primename, kad nuo rugsėjo 13 d. didžioji dalis paslaugų Lietuvoje galės būti teikiama tik turint galimybių pasą. Asmenims be galimybių paso bus uždarytos didžiųjų parduotuvių durys, grožio salonai, kirpyklos, kavinės ir restoranai, kultūros ir pramogų vietos.

Nepasiskiepiję asmenys galės lankytis tik nedidelėse parduotuvėse, kurių pagrindinė veikla yra maisto prekės, taip pat optikos prekių parduotuvėse, vaistinėse. Tiesa, Vyriausybė leido nepaskiepytiems asmenims naudotis viešuoju transportu ir patekti į gydymo įstaigas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “„Skiepų akcija 2“ Alytaus rajone: už skiepą meras išdalins virš 350 kg šokolado!

  1. Apgailėtina!!!!! Koks skurdas!!!!!! Kg šokolado ar bilietas į kiną už rizikavimą savo gyvybe???? Ką meras dalins, kai žmonės kris dėl pašalinių ligų ar mirs po skiepo.????? Primena įvykius kai kolonistai čiabuviams dalino stiklo karolius ir blizgučius už auksą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.