Tarp Alytaus pusmaratonio rėmėjų – ir socialiniam atsakingumui neabejinga Kauno įmonė

UAB „Seifai“ direktorius Audrius Šimkus.

Didieji Alytaus miesto renginiai vis daugiau dėmesio sulaukia ne tik iš visos šalies ar net užsienio dalyvių, bet ir rėmėjų, kurie sąsajų su Dzūkijos sostine turi ne tiek ir daug. Prie paskutinį rugpjūčio savaitgalį vyksiančio Alytaus pusmaratonio rėmėjų prisijungė ir Kaune veikianti privati bendrovė „Seifai“. Jų motyvas, kodėl nusprendė remti būtent Alytaus miesto renginį, daug pasako ir apie pačios įmonės filosofiją.

„Sąsajų su Alytumi turime, tačiau jos ne tokios ir glaudžios. Turime daugiau nei 15 metų patirtį  bankiniame sektoriuje ir siūlome vertybių bei dokumentų saugojimo individualiuose seifuose paslaugą, užtikrinant visišką saugumą ir konfidencialumą. Visa tai klientai labai vertina ir todėl į mus kreipiasi iš visos Lietuvos. Siekdami būti socialiai atsakinga įmone, norime prisidėti prie aktyvaus, sveiko gyvenimo būdo propagavimo. Jau ne vieną sporto renginį rėmėme įvairiuose šalies miestuose. Alytaus pusmaratonis – per keletą metų gerokai išaugęs renginys, todėl norisi kaip galime prisidėti ir prie šio vis daugiau dalyvių įtraukiančio, motyvuojančio renginio“, – sakė UAB „Seifai“ direktorius Audrius Šimkus.

Tiesa,  įmonės vadovas užsiminė, kad prisijungti prie rėmėjų nusprendė ir todėl, kad asmeniškai pažįsta vieną iš Alytaus pusmaratonio organizatorių, tačiau tapti renginio rėmėjais UAB „Seifai“ vadovas nusprendė nieko neprašomas ir neraginamas.

A. Šimkus patikino, kad svečiuotis Alytuje jam teko ne kartą ir čia yra atradęs ir savo mėgstamiausią kavinę bei patiekalus.

„Kažkaip šis miestas man prie širdies, tad apsilankau čia vis dažniau. O tai turbūt yra ir dar vienas motyvas, kodėl nusprendėme kaip nors prisidėti prie miesto gyvenimo“, – sakė įmonės vadovas.

Bendrovė dalį skiriamos paramos renginiui planuoja skirti priziniam fondui, o dalį – organizaciniams reikalams.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.