Alytaus rajonas megs ryšius su Ukrainos miesto regionu

Alytaus rajono savivaldybė megs bendradarbiavimo ryšius su Ukrainos Respublikos Umanės rajono taryba. Tam ketvirtadienį Alytaus rajono tarybos posėdžio metu pritarė politikai. Šiais ryšiais bus siekiama vystyti ilgalaikį ir naudingą abiem šalims bendradarbiavimą ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, turizmo, aplinkos apsaugos, socialinėje ir sveikatos srityse.

Pasirašius bendradarbiavimo sutartį, bus užmegzti ilgalaikiai ryšiai ir tarp visuomeninių Umanės rajono tarybos ir Alytaus rajono savivaldybės organizacijų. Šalys savo teritorijose sukurs palankias sąlygas Umanės ir Alytaus rajonų įmonių ir organizacijų tarpusavio verslo ir kitos ūkinės veiklos plėtrai, taip pat investicijoms į bendrus, turinčius tarpusavio naudos, projektus.

Pasirašius sutartį, Alytaus rajono savivaldybei atsirastų, galimybė bendrai dalyvauti kaip lygiateisiai partneriai su kitomis savivaldybėmis projektuose, gaunant ES struktūrinių fondų lėšas.

Taip pat abi šalys sukurs būtinas sąlygas profesionalių saviveiklinių ir vaikų kolektyvų dalyvavimui festivaliuose, apžiūrose ir konkursuose, keičiantis meno ir muziejinėmis parodomis bei kitokiai kultūros ir meno srities veiklai. Savo darbe abiejų savivaldybių tarybos nariai ketina vadovautis geros kaimynystės principu ir vystyti santykius su užsienio partneriais.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.