Alytaus darželio direktorė atokvėpį atranda žvejyboje

Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Trečiadienį Alytaus miesto savivaldybės vadovai gražaus jubiliejaus proga pasveikino Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ direktorę Vitaliją Vitkauskienę.

„Linkiu, kad nuo šio gimtadienio viskas sektųsi dar geriau – lydėtų asmeninė laimė, nestigtų sveikatos, veide visuomet neblėstų šypsena ir suptų tik geri žmonės“, – sveikindamas jubiliatę linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė už nuoširdų ir kūrybišką vadybinį darbą, aktyvią projektinę veiklą, dalijimąsi gerąja patirtimi įteikė Alytaus miesto savivaldybės mero padėką ir jubiliatei linkėjo geros sveikatos ir kantrybės.

Administracijos direktorė Ona Balevičiūtė  pasidžiaugė, kad visos Alytuje esančios švietimo įstaigos puikiai reprezentuoja miestą ir yra alytiškių labai mėgiamos, o V. Vitkauskienei linkėjo kuo geriausios kloties.

V. Vitkauskienė lopšeliui-darželiui „Du gaideliai“ vadovauja šešerius metus. „Pasiryždama eiti šias atsakingas pareigas priėmiau iššūkį. Nors tuomet turėjau kitą darbą, bet norėjau save išbandyti kur nors kitur, o kad būsiu šio darželio direktore suvokiau tik tada, kai savivaldybėje įvyko konkursas“, – pasakoja V. Vitkauskienė.

Anot jos, savo pasirinkimu ji niekuomet nebuvo suabejojusi: „Pradėjusi dirbti direktore supratau, ką galiu šiai įstaigai duoti. Radau puikų kolektyvą, kuriame greitai pasijaučiau taip, lyg čia dirbančius žmones pažinočiau jau seniai“, – prisipažįsta direktorė.

Anot V. Vitkauskienės, vadovo darbas kupinas iššūkių, tačiau jie jai labai patinka. „Esu toks žmogus, kad jaučiuosi blogai, jeigu niekas nevyksta. Jeigu nėra iššūkių, tuomet aš juos pati susirandu. Man tai yra kasdienybė. Gyvenime vadovaujuosi credo „Neišsprendžiamų problemų nėra. Neišsprendžiama problema yra tik mirtis, kurios pakeisti  niekas negali“, – neslepia lopšelio-darželio vadovė.

Laisvalaikiu V. Vitkauskienė užsiima moterims kiek neįprasta veikla – žvejoja. „ Esu nedideliame „prūde“ pagavusi daugiau nei kilogramo svorio karosą“, – apie didžiausią laimikį pasakoja lopšelio-darželio direktorė. Žvejyba V. Vitkauskienė susidomėjo dar vaikystėje. Tuomet žvejoti į netoli namų esantį „prūdą“ ji eidavo kartu su drauge, o dabar į žvejybą traukia kartu su vyru ir šeimos draugais. Be žvejybos V. Vitkauskienei patinka skaityti knygas ir žiūrėti detektyvinius filmus.

Paklausta, ko sau palinkėtų gražaus jubiliejaus proga, V. Vitkauskienė teigė sau  linkinti niekuomet neprarasti optimizmo, kuris visuomet padeda sėkmingai įveikti kylančius sunkumus.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.