Klimkevičių ūkyje – modernus traktorius

Alytaus rajone, netoli Daugų esančiame Žvirgždėnų kaime Aldona ir Rimas Klimkevičiai bene pirmieji  rajone iš firmos „Dojus“ įsigijo galingą „John Deere 8RX/410“ traktorių.

Tokia žemės ūkio technika tikrai palengvins darbus. Pasak A. Klimkevičienės, ūkis turi būti modernus, o naujos technologijos, įranga, technika leidžia konkuruoti rinkoje. Naujojo traktoriaus didelė galia užtikrina darbo greitį ir našumą, traktorius yra universalus, nes prie jo galima prikabinti įvairių žemės ūkio padargų. Patogi kabina, mažos eksploatavimo išlaidos. Paprasta naudoti, bet padeda ūkininkauti tiksliai.

Klimkevičiai ūkininkauja nuo 2001 m. Pradėjo nuo bitininkystės ir daržovių auginimo, vėliau linko į ekologinį ūkininkavimą. Iš pradžių šeima valdė savo turimus 30 ha žemės, o pradėję ekologinę veiklą išplėtė ūkį iki 400 ha, aktyviai dalyvauja Europos Sąjungos projektuose, įsigyja naujos technikos, turi  ekologinio ūkio statusą.

Džiugu, kad kartu su tėvais ūkininkauja ir sūnus Donatas Klimkevičius. Jis dirba apie 200 ha žemės ir vykdo ekologinę augalininkystę (sėja ekologinius kviečius „Spelta“).

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *