Pabėgę migrantai sulaikyti

Asociatyvi pasienis.lt nuotr.

Šiandien apie 12 val. 40 min. Lazdijų r. Ivoškų-Kalvių kaimų sankryžoje policijos pareigūnai pastebėjo ir sulaikė šešis ieškomus iš apgyvendinimo vietos Kapčiamiestyje pabėgusius nelegalius migrantus.

Pabėgusių vyrų nuo vakar, t. y. liepos 13 d., ieškojo gausios policijos ir VSAT pajėgos. Šiandieną paieškose dalyvavo policijos pareigūnai iš Lazdijų ir Alytaus, taip pat pasieniečių kinologas su šunimi. Apskrities teritorijoje dirba Vilniaus ir Kauno mobiliosios policijos pareigūnų ir antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS“ pajėgos.

Primename, kad liepos 13 d. po 15 val. buvo pastebėta, kad iš nelegalių migrantų laikinosios apgyvendinimo vietos Lazdijų r. Kapčiamiestyje, savavališkai pasišalino 6 asmenys (tamsaus gymio vyrai – irakiečiai). Buvo įtariama, kad pabėgėliai traukia Lenkijos Respublikos kryptimi.

Nelegalų ieškojo gausios Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų pajėgos, kinologai su šunimis, į orą pakeltas sraigtasparnis. Apgyvendinimo vietoje Kapčiamiestyje ir toliau užtikrinama pabėgėlių fizinė apsauga.

Dėkojame vietos gyventojams, kurie pastebėję nepažįstamus asmenis pranešė policijos pareigūnams. Taip pat dėkojame visiems, kurie dalinotės informacija apie iš apgyvendinimo vietos pabėgusius nelegalius migrantus.

Alytaus apskrities VPK informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.