Pėsčiųjų žygio Druskininkuose metu bus siekiama Gineso rekordo

Jau šį savaitgalį didžiausias pėsčiųjų žygių organizatorius Baltijos šalyse „TrenkTuras“ žygių mylėtojų bendruomenę kviečia į Druskininkus, kur laukia 5 skirtingi maršrutai, pramogos ir atrakcijos žaliausiame Lietuvos kurorte.

„Druskininkai – neabejotinai išskirtinis sveikatos šaltinių kurortas ir tikra ramybės oazė. Būtent šio miesto ir jo gamtos grožį mes pasiryžę atskleisti šiame žygyje. Galbūt skamba paradoksaliai, tačiau tai bus žygis-pabėgimas į gamtą, beveik neišvykstant iš miesto, nes tokiame mieste kaip Druskininkai, tai tikrai įmanoma“, – sako žygio organizatoriai.

Liepos 3 dieną startuosiančio žygio metu bus siekiama ir Lietuvos Gineso rekordo.

Žygio dalyvė Ajana Lolat kartu su specialiai parengtu šunimi rengiasi įveikti 10 km trasą ir registruoti tai Lietuvos Gineso rekordų knygoje, kaip pirmąjį tokio ilgio distancijos žygį su ramentais.

Būtent Ajanai ir priklauso pirmoji šunytė asistentė, tad šis žygis – siekis parodyti, kiek daug vilties ir stiprybės suteikia šie šunys, kai negalia, rodos, atima jėgas. „Šis rekordas itin svarbus Lietuvos žmonių su negalia bendruomenei, siekiant skatinti jų aktyvumą visuomenėje ir pademonstruoti jų stiprybę, taip griaunant istoriškai įsišaknijusius neigiamus stereotipus negalios atžvilgiu bei skleidžiant žinią apie šunų asistentų nešamą naudą. Be to, nesant valstybinio finansavimo, pirmieji šunys asistentai rengiami tik iš žmonių suaukotų lėšų – kviečiu prisidėti!“,  – sako žygiui besiruošianti A. Lolat.

Projektą galite paremti rekvizitais: Ajanos Lolat labdaros ir paramos fondas, LT267300010148715720  bei plačiau susipažinti www.mulanfondas.lt. Mažas žingsnis mums – didelis Lietuvai! Palaikykime kartu!

Organizatorių informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.