Punios seniūnijos 100-metė prisipažįsta nepajutusi, kaip prabėgo jaunystė

100 metų sulaukusią T. Lasickienę sveikino artimieji ir Alytaus rajono mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė (antra iš kairės) bei seniūnas Gintautas Laukaitis (trečias iš kairės)

Karvelninkuose, Punios seniūnijoje, gyvenanti Teofilė Lasickienė švenčia garbingą 100 metų jubiliejų. Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko sveikinimus ir linkėjimus jubiliatei perdavė bei garbiąją sukaktuvininkę pasveikinti atvyko mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, Punios seniūnas Gintautas Laukaitis. Savivaldybė jubiliatei dovanojo 100 eurų čekį ir gėlių puokštę.

Paklausta, kas gyvenime labiausiai įsiminė, senolė atsakė, kad nė pati nepajuto, kaip prabėgo jaunystė. Gyvenimas buvęs geras, sako senolė ir pasakoja apie paauglystėje įgytą siuvėjos profesiją. Pasirodo, adata ir siūlu moteris darbavosi iki  pat šių metų, tik neseniai dėl sveikatos problemų mėgstamą užsiėmimą  šiek tiek apleido. Teofilė  taip pat sako, kad labai mėgdavusi skaityti, domėjosi tuo metu prieinama literatūra.

„Šviesaus proto, viskuo besidomintis ir optimistiškas žmogus“, – taip jubiliatę apibūdino vicemerė Dalia Kitavičienė.

Kartu su vyru T. Lasickienė užaugino 2 sūnus, džiaugiasi 3 anūkais, 5 proanūkiais ir proproanūkiu.

Jubiliatė kasdien klausosi žinių, mėgsta žiūrėti laidą „Klauskite daktaro“. Nors judėti darosi vis sunkiau, moteris nestokoja ūpo ir ryžto gyventi.

„Nemaniau, kad galiu sulaukti tokio jubiliejaus. Iš visų brolių ir seserų gyvenu ilgiausiai“ ,– jubiliejaus proga atviravo ilgaamžė senolė.

Alytaus rajone šiuo metu gyvena 8 šimtamečiai, iš jų – 6 moterys ir 2 vyrai. Vyriausia – 105 metų – moteris gyvena Butrimonių seniūnijoje. Daugiausia šimtamečių – net 3 – gyvena Miroslavo seniūnijoje, kiti – Alovės, Nemunaičio, Daugų, Krokialaukio seniūnijose.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.