Alytaus politikai nusprendė: administracijos direktorei talkins tik G. Griškevičius

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė O. Balevičiūtė (AMS nuotr.) ir paskirtas jos pavaduotojas G. Griškevičius (AKC nuotr.)

Nuo savo darbo pradžios, beveik penkis mėnesius, pavaduotojų neturėjusi Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė pagaliau turės bent vieną. Trečiadienį per nuotolį posėdžiavę savivaldybės tarybos nariai slaptu balsavimu į pavaduotojus patvirtino žinomą alytiškį, aktyvų kultūros veikėją Giedrių Griškevičių. Kartu pasiūlyta Nakvynės namų direktoriaus Artūro Galakvoščiaus kandidatūra Alytaus politikams pasirodė nepriimtina.

Abi kandidatūras pačios O. Belvičiūtės siūlymu tarybai pateikė meras Nerijus Cesiulis. Kaip žinia, administracijos direktoriaus pavaduotojai į pareigas skiriami politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu.

Už G. Griškevičių balsavo 17 iš 18 tarybos narių, 1 buvo prieš, už A. Galakvoščių – 11 iš 18 tarybos narių, 4 buvo prieš, 3 balsavimo biuleteniai pripažinti negaliojančiais, kas reiškia, jog A. Galakvoščius pritrūko palaikymo balsų.

G. Griškevičius naujas pareigas pradės eiti nuo liepos 5 dienos.

„Esu susipažinusi su abiejų kandidatų išsilavinimu. Išsilavinimai tinka, reputacijos nepriekaištingos, tikiuosi, kad su mano ir administracijos pagalba šie nauji žmonės sėkmingai įsilies į darbą ir dirbs“, – keletos tarybos narių paprašyta įvertinti savo pavaduotojų kandidatūras dar prieš balsavimą nedaugžodžiavo administracijos direktorė O. Balevičiūtė.

Portalas Dzūkijosveidas.lt primena, kandidatus į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų postus dar gegužės pabaigoje merui pasiūlė formuojamos Alytaus miesto valdančiosios daugumos koalicijos partneriai – komitetas „Už Alytų“ bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

„Už Alytų“ pasiūlė aktyvaus kultūros veikėjo, pedagogo Giedriaus Griškevičiaus kandidatūrą. Jis daugiau kaip dešimt metų dirba švietime, daugiau nei penkerius metus – kultūros srityje. Mykolo Romerio universitete G. Griškevičius yra baigęs viešojo administravimo magistrą, o Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – etnokultūros specialybę, Vilniaus kolegijoje yra įgijęs pedagoginį išsilavinimą.

LVŽS į pavaduotojo postą pasiūlė žinomo alytiškio, Alytaus nakvynės namų vadovo Artūro Galakvoščiaus kandidatūrą. Alytaus kolegijoje jis yra baigęs vadybos studijas, Vilniaus universitete – vadybos ir verslo administravimo studijas, Mykolo Romerio universitete įgijęs socialinio darbo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *