Alytaus lopšeliuose-darželiuose likę kiek daugiau nei 40 laisvų vietų

„Ar kitiems mokslo metams Alytaus lopšeliuose-darželiuose  dar yra laisvų vietų?“ – šį klausimą pastaruoju metu iš alytiškių dažnai tenka išgirsti tiek Alytaus miesto savivaldybės vadovams, tiek ir Švietimo ir sporto skyriaus specialistams.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius informuoja, kad iki šios dienos lopšeliuose-darželiuose yra 45 laisvos vietos, tačiau situacija kasdien kinta.

Po septynias laisvas vietas turi lopšeliai-darželiai „Pasaka“ ir „Saulutė“. Šešios laisvos vietos yra lopšelyje-darželyje „Linelis“ ir „Drevinuko“ mokykloje-darželyje. Po keturias laisvas vietas yra likę lopšeliuose-darželiuose „Boružėlė“ ir „Du gaideliai“, tris – lopšeliuose-darželiuose „Putinėlis“ ir „Vyturėlis“. Pastarajame lopšelyje-darželyje planuojama kurti papildomą grupę, tad lopšelis-darželis „Vyturėlis“ galės greitu metu priimti daugiau vaikučių. Tris laisvas vietas turi ir Alytaus „Vilties“ mokykla-darželis, po vieną – lopšelis-darželis „Pušynėlis“ ir „Nykštukas“.

Lopšeliuose-darželiuose „Girinukas“, „Obelėlė“, „Volungėlė“, „Šaltinėlis“ laisvų vietų kitiems mokslo metams jau nebėra.
Išsamią informaciją apie laisvas vietas Alytaus miesto savivaldybės lopšeliuose-darželiuose ir mokyklose-darželiuose nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. rasite čia.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.