Tarp taikliausių šalies policijos šaulių – Alytaus apskrities pareigūnai

Praėjus 10 mėnesių nuo paskutinių policijos sporto varžybų, buvo surengtas Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionatas ir instruktorių šaudymo varžybos. Šiais metais varžybos vyko Viešojo saugumo tarnybos šaudykloje, Karmėlavoje. Tai pagrindinis ir svarbiausias policijos šaudymo metų renginys, kuriame nustatomi geriausiai šaudantys pareigūnai, instruktoriai ir komandos, o geriausiai pasirodžiusiems suteikiama teisė dalyvauti Tėvynės gynėjų žaidynėse ar kitose šaudymo varžybose atstovaujant Lietuvos policijai.

Varžybose dalyvavo 49 pareigūnai iš 12 policijos įstaigų bei 36 instruktoriai iš Lietuvos policijos mokyklos ir LP AOR „Aras“. Lietuvos policijos mokykla bendradarbiaudama kartu su LP AOR „Aras“ dalyviams parengė po 4 pratimus, kuriems buvo skirta po 80 šūvių. Asmeninės vietos buvo nustatomos pagal visuose pratimuose parodytus rezultatus, o geriausios komandos išrinktos susumavus komandos narių rezultatus.

Moterų grupėje geriausiai pasirodė: Roberta Bernatavičiūtė iš Alytaus apskr. VPK, Jekaterina Ždanova iš LP AOR „Aras“ ir Vaida Ramelė iš Marijampolės apskr. VPK. Vyrų grupėje geriausiai šaudė: Rolandas Vrubliauskas ir Raimundas Juzėnas (abu iš LP AOR „Aras“) bei Mindaugas Pakarnas iš Vilniaus apskr. VPK. Geriausiais instruktoriais pripažinti: Romualdas Ručinskas iš LP AOR „Aras“, Simonas Baltrušaitis bei Giedrius Valeika iš Lietuvos policijos mokyklos.

Suvedus komandinius rezultatus geriausios įstaigos išsirikiavo šia tvarka: LP AOR „Aras“, Marijampolė apskr. VPK ir Alytaus apskr. VPK.

Lietuvos policijos informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.