Alytaus Jotvingių gimnazijos mokomosioms bendrovėms – respublikiniai apdovanojimai

Trečiadienį Klaipėdos kultūros parko patalpose vyko vienas iš mokomųjų renginių – „EXPO“ jaunųjų bendrovių mugė, kurioje šalies mokiniai pristatė savo verslumo ugdymo metu pasiektus rezultatus, sukurtą produktą  ar paslaugą, prekiavo bei praktiškai taikė įgytas teorines žinias. Joje dalyvavo dvi gimnazijos bendrovės – „Armelano“ ir „Karkyra“ ir namo parvyko su apdovanojimais.

„Armelano“ komandos nariai Armandas Stepanavičius, Melita Zavestauskaitė, Laura Miglinaitė ir Nojus Nedzinskas pristatė jų sukurtus išskirtinio dizaino medžiaginius maišelius su paveikslėliais ir atšvaitais. Jie laimėjo nominaciją Pelningiausia bendrovė.

„Karkyra“ merginos Gabrielė Gudaitytė, Kamilė Gavėnaitė ir Elija Kontautaitė dalyviams ir komisijai pristatė savo produktą – „Scrunchiepocket” aksesuarus plaukams surišti su kišenėlėmis ir pelnė Geriausios idėjos apdovanojimą. Taip pat mažųjų komisijos narių buvo įvertintos kaip pati įdomiausia ir geriausia bendrovė.

Visi bendrovių nariai pirmą kartą „gyvai“ bendravo tarpusavyje ir su komisijos nariais, pardavinėjo savo produktus ir smagiai leido laiką. Mokiniai dėkoja savo mokytojui, gimnazijos direktoriui Donatui Vasiliauskui už pagalbą ir patarimus, už puikią galimybę realiai išbandyti jėgas!

Alytaus Jotvingių gimnazijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *