Jauniesiems Alytaus kanupolininkams – Lietuvos čempionatų auksas ir bronza

Lietuvos jaunių čempionato pirmosios vietos laimėtojai – ASRC jaunieji baidarininkai. Iš kairės: Kajus Raulinavičius, Marius Čekanauskas, Marius Kiškiūnas, Mindaugas Diksa, Vilius Gecevičius, Kajus Kašelionis ir Džiugas Dumbliauskas.

Kaune savaitgalį vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių kanupolo čempionatai. Šeštadienį vyko Lietuvos jaunučių U-16 čempionatas, kur varžėsi sportininkai iki 16 metų. Varžybose dalyvavo 6 komandos, paskirstytos į du pogrupius. Grupėse komandos, užėmusios pirmą – antrą vietas, kovas toliau tęsė dėl medalių. Geriausiai sekėsi Trakų baidarininkams, jie iškovojo keturias pergales ir tapo šios amžiaus grupės čempionais.

Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) jaunimas ne taip sėkmingai žaidė. Grupėje alytiškiai iškovojo pergalę prieš Kauno „Vandens turistus“ ir lygiosiomis sužaidė su Kauno „Regesos“ bendraamžiais. Įvarčių santykis geresnis buvo „Regesos“ komandos naudai, todėl jie grupėje iškovojo pirmąją vietą. Alytiškiai užėmę grupėje antrąją vietą, pusfinalyje susitiko su kitos grupės nugalėtojais Trakų baidarininkais. Rungtynės buvo sunkios ir sėkmė lydėjo priešininkų komandą, jie ir laimėjo 3:1. Alytaus SRC sportininkai toliau tęsė kovą dėl bronzos medalių. Rungtynėse dėl trečiosios vietos alytiškiai susitiko su Vilniaus bendraamžiais ir iškovojo nesunkią pergalę. Finale dėl pirmosios vietos Trakai nugalėjo „Regesos“ komandą.

Sekmadienį vyko Lietuvos jaunių kanupolo čempionatas. Alytaus SRC jaunimas sėkmingai pradėjo čempionatą. Pirmose rungtynėse alytiškiai užtikrintai 10:1 nugalėjo Kauno „Regesos“ baidarininkus, antrose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Vilniaus „Regatos“, trečiose sunkiose rungtynėse 6:5 nugalėjo Trakų komandą ir tapo Lietuvos jaunių U-18 čempionais. Alytaus SRC komandoje žaidė Marius Kiškiūnas, Kajus Kašelionis, Mindaugas Diksa, Džiugas Dumbliauskas, Marius Čekanauskas, Vilius Gecevičius ir Kajus Raulinavičius, komandos treneris Kęstutis Dambrauskas. Antrąją vietą čempionate iškovojo Vilniaus „Regata“, bronzos medalius – Trakų baidarininkai.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.