Holivudo aktorė planuoja atvykti į Daugus

Lietuvių kilmės Holivudo aktorė Rūta Lee. 15min.lt nuotr.

Lietuvių kilmės Holivudo aktorė Rūta Lee kitąmet turi planų apsilankyti gimtinėje. Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas sulaukė laiško, kuriame R. Lee užsiminė turinti ketinimų atvykti į gimtuosius Daugus.

„Šiais metais planuoju vykti į savo namus Meksikoje, kuriuose dėl COVID-19 nebuvau jau dvejus metus. Galbūt galime galvoti apie kitus metus”, – ateities planus laiške merui išsakė buvusi Holivudo aktorė.

„Džiaugiuosi, kad Rūta Lee nepamiršta savo gimtųjų kraštų. Mums būtų didelė garbė jeigu ji apsilankytų Dauguose. Tai – įdomi asmenybė“, – kalbėjo A. Vrubliauskas. Meras atvirauja, kad aktorės mėgstamu medaus ir žolelių gėrimu (krupniku) būtų pasirūpinta.

R. Lee laiške merui pažymi, kad pastarieji metai jai buvo sunkūs. Po sunkios ligos mirė jos mylimas vyras Webster B. Lowe Jr., pasaulį užklupo pandemija. Pasak moters, mintys apie Lietuvą suteikia jai  tam tikrą paguodą.

Prieš dvejus metus buvo atkurta R. Lee Lietuvos pilietybė. Ji yra sakiusi, kad svajoja įsigyti sklypą vasarnamiui savo tėvų gimtinėje Dauguose. Šiuo metu aktorė gyvena Kalifornijoje, Los Andžele, turi namą netoli esančiame Palm Springse, taip pat Meksikoje. Ji – vienintelė lietuvė, kuriai suteikta žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje Los Andžele.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.