Olimpiečiui iš Daugų – mero sveikinimai

Kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes praėjusį penktadienį iškovojo baidarininkas Mindaugas Maldonis vienviečių baidarių 200 metrų distancijoje Barnaule (Rusija) vykusioje pasaulinėje atrankoje. Pasiekimu džiaugiasi Alytaus rajonas – meras Algirdas Vrubliauskas dėkoja sportininkui ir jo šeimai. 

Pagal Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos nustatytas taisykles, į olimpines žaidynes teisę vykti turi sportininkas, iškovojęs dvi pergales tarpusavio varžybose. M. Maldonis anksčiau  laimėjo pasaulio taurės etapo finalą Vengrijoje.
Baidarininkas  socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašo, kad džiaugiasi kelialapiu į Tokijo olimpiadą, o besidžiaugiančius kartu su juo kviečia aukoti tiems, kuriems reikia paramos. 

„Pastaroji savaitė su trupučiu buvo sunki tiek morališkai, tiek fiziškai, nenuspėjama, bet dovanojusi labai daug. Jei ši iškovota vieta Tokijo Olimpiadoje jus palietė teigiamomis emocijomis – pasidalinkite jomis su tais, kuriems jų reikia labiausiai, prisidėdami bent keliais eurais kokioje nors aukojimų platformoje. Rekomenduoju pabandyti aukok.lt. Ačiū visiems už palaikymą ir daugybę šiltų žodžių!“, – rašo sportininkas. 

Irkluotojo M. Maldonio pasiekimu labai džiaugiasi ir didžiuojasi daugiškiai. Dauguose M. Maldonis pradėjo sportinį kelią. Čia brolius Mindaugą ir Simoną Maldonius ugdė treneriai Marina ir Jonas Juoniai.

Irkluotoją M. Maldonį su iškovotu kelialapiu į olimpiadą sveikina rajono meras Algirdas Vrubliauskas: „Linkiu Mindaugui sėkmės Tokijuje. Atstovavimas Lietuvai olimpiadoje – kiekvieno sportininko svajonė, o patekimas į ją –labai didelis pasiekimas. Siunčiu nuoširdžiausius sveikinimus, linkėjimas ir padėką jam ir jo tėvams, dirbantiems mūsų rajone, Dauguose“. 

Tokijuje, Japonijoje, olimpinės žaidynės vyks šių metų liepos 23– rugpjūčio 8 d. Olimpinės žaidynės turėjo vykti 2020 m., jos perkeltos į 2021 m. dėl  kilusios koronaviruso pandemijos.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.