Naujasis medicinos stebuklas – jau Alytuje

„Geras masažas – keičia žmogaus dvasią ir kūną“, – įsitikinusi masažuotoja Simona Vaičiulienė, Alytuje veikiančioje „Kūno terapijos studijoje“ atliekanti bioenergetinį masažą su specialiu, elektros bei ultragarso impulsus skleidžiančiu prietaisu. Šio masažo galia jau įsitikino ne vienas klientas, tarp kurių yra ir tokių, kuriems gydytojai siūlė gultis po skalpeliu. Ne veltui ši masažo technika vadinama naujuoju medicinos stebuklu.

Naujovę atrasti padėjo asmeninė patirtis

Bioenergetinis masažas su specialiu elektros bei ultragarso impulsus skleidžiančiu prietaisu Alytuje yra naujiena.

Kituose miestuose ši masažo technika paplitusi jau kurį laiką, o masažuotoja Simona šį masažo būdą praktikuoja jau pusmetį ir aktyviai naudoja savo šeimos bei artimųjų gyvenime.

„Tai buvo mums atradimas, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės“, – kalbėjo moteris.

Apie iš Kinijos atkeliavusią bioenergetinio masažo su specialiu, elektros bei ultragarso impulsus skleidžiančiu prietaisu techniką Simona sužinojo iš savo mamos, kuri anuomet turėjo sveikatos problemų. Masažo efektyvumą patvirtino ne tik mokslininkai, bet ir asmeninė Simonos artimųjų patirtis.

„Mama negalėjo pasukti galvos, nes kaklo srityje buvo prisikaupę daug druskų, kurios užspaudė kaklą. Kaune apsilankiusi Rytų medicinos įmonėje „Fohow“, ji išbandė masažą ir jai padėjo. O vėliau ji įsigijo aparatą dėl mano brolio, kuris buvo patekęs į autoįvykį. Manėme, kad jis nebegalės normaliai vaikščioti, tačiau tik kantrybės ir bioenergetinio masažo dėka brolis šiandien gali vaikščioti“, – džiaugėsi Simona.

Apie efektyvumą – iš klientų lūpų

Moteris dalijosi ir klientų istorijomis. Vieno jų rankos nervai buvo nutraukti ir negalėjo sugniaužti kumščio, tačiau pakako vos trijų procedūrų ir rankos būklė atsistatė. Būta ir insultus patyrusių klientų, kurie turėjo judėjimo sutrikimų, tačiau bioenergetinio masažo pagalba pavyko pasiekti puikių rezultatų.

„Daug klientų su įvairiomis sveikatos problemomis ateina iš mūsų sporto klubo ir jiems visiems pavyko padėti. Informacija apie bioenergetinio masažo efektyvumą sklinda iš lūpų į lūpas, tad tai ir yra geriausia reklama“, – pasakojo Simona.

Savo sėkmės istorija pasidalinti sutiko alytiškis Rimantas, kuriam buvo iškilę rimtų stuburo problemų.

„Sausio mėnesį mane tiesiog suparalyžiavo, negalėjau išlipti iš automobilio. Skausmas nesiliovė, tad teko lankytis pas gydytojus. Paaiškėjo, kad buvo užspaustas slankstelių nervas. Man lašino lašines, leido nuskausminamuosius, tačiau niekas nepadėjo. Galiausiai gydytojai sakė, kad teks operuotis, tačiau Kaune neurochirurgas man patarė gydymą pradėti nuo mankštų ir masažų. Nuėjau pas Simoną, pasidariau aštuonias procedūras ir problema išnyko. Dabar jaučiuosi puikiai“, – džiaugėsi vyriškis ir pridūrė, kad anksčiau skeptiškai vertino masažus.

Poną Rimantą gydžiusi medikė, išgirdusi jo istoriją, taip pat ryžosi apsilankyti „Kūno terapijos studijoje“, kur jai pavyko išmasažuoti sustingusį kaklą.

Kam pasitarnauja bioenergetinis masažas?

S. Vaičiulienė patikino, kad ši masažo įranga yra tokia saugi ir paprastai naudojama, kad ji gali būti kiekvieno namuose, tereikia išklausyti specialius kursus.

Bioenergetinis masažas puikiai tinka tiems, kuriuos kamuoja sausgyslių patempimai, užspausti nervai, ataugos, susikaupusios druskos, kojų tinimai, skysčių kaupimasis organizme, kraujotakos problemos, diabetas, nemiga, stresas, įvairių traumų, lūžių, patempimų padariniai, žarnyno problemos, sunkios menstruacijos, galvos skausmai.

Šis masažas puikiai sprendžia ir žarnyno problemas, yra efektyvus būdas mažinti svorį, celiulitą, iš organizmo išvalyti susikaupusius toksinus.

Apie 50 minučių trunkantis gydomasis masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, kelia tonusą, audinių elastingumą. Nenuostabu, kad tokio pobūdžio masažas ypač rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, profilaktiškai, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių, kvėpavimo takų, virškinimo organų, centrinės ir periferinės nervų sistemos, po operacijų, traumų, sporto medicinoje ir kt.

Lėtinio skausmo kamuojamiems pacientams, gydytojui leidus, masažas gali padėti atsipalaiduoti ir nurimti. Reguliarus masažas sumažina nervingumą, nuovargį, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, nepaslankius sąnarius, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą. Visa tai padeda lengviau įveikti lėtinio skausmo keliamą ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą.

„Masažas, sportas ir tinkama mityba yra tai, ko reikia puikiai sveikatai. Karantinas padarė savo darbą, žmonės į sporto klubus sugrįžta aptingę, užsisėdėję, priaugę papildomų kilogramų. Prireiks bent jau pusės metų nepertraukiamo darbo, kad pavyktų atstatyti organizmą ir kūno linijas į prieš karantiną buvusią situaciją. Tam reikės daug kantrybės“, – kalbėjo S. Vaičiulienė.

Šalia masažų – ir trenerės darbas

Profesionali masažuotoja savo darbą vadina mėgstamu užsiėmimu, ją nuolat varančiu į priekį. Simona aktyviai domisi masažo naujovėmis, nuolat atnaujina savo žinias ir tobulinasi. Jau greitai ji semsis žinių apie tailandietišką masažą.

„Man visuomet norisi įgyti kuo daugiau žinių apie žmogaus sveikatinimą, noriu padėti žmonėms“, – sakė masažuotoja.

Simona prisimena save vaikystėje, kai buvo aktyvi, visur dalyvaudavo, lankė įvairius būrelius, tarp kurių buvo ir bokso treniruotės.

Simona Vaičiulienė.

„Kai atsidarė sporto klubas „Olimpo kalnas“, pradėjau ten dirbti administracijoje ir dariau masažus. Tačiau Alytuje buvo trenerių trūkumas, tad tai man buvo stimulas lankyti trenerių kursus ir pradėti dirbti šioje srityje. Tada atsisakiau daryti masažus, bet šiandien suprantu, kad tai buvo klaida, kad galiu suspėti ir būti trenere, ir masažuotoja“, – pasakojo Simona.

Daugiau informacijos apie bioenergetinio masažo poveikį galite rasti čia: https://www.facebook.com/Simona.433/posts/2895563040724788

„Kūno terapijos studija“ veikia Alytuje, Ugniagesių g. 9. Tel. Pasiteiravimui (8-652) 35569

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.