Alytaus rajono mero sveikinimai ugniagesiams: „Dėkoju Jums už profesionalumą ir pasiaukojimą“

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas šiandien pasveikino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Alytaus rajono Priešgaisrinės apsaugos tarnybos darbuotojus.

Už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, prevencinę veiklą bei pasiaukojimą gelbstint žmonių turtą ir jų gyvybes savivaldybės mero padėkomis ir asmeninėmis dovanomis pagerbti Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistė Sigita Slavinskienė, Vidaus tarnybos puskarininkis ugniagesys gelbėtojas Egidijus Sukackas, jaunesnysis specialistas Gediminas Mekionis, Vidaus tarnybos puskarininkis ugniagesys gelbėtojas Arūnas Rutkauskas.

Taip pat Ugniagesių globėjo šv. Florijono dienos ir 60 metų jubiliejaus proga už sąžiningą, atsakingą darbą bei pasiaukojimą gelbstint žmonių turtą ir jų gyvybes mero padėka ir dovana skirta Alytaus rajono Priešgaisrinės apsaugos tarnybos Daugų ugniagesių komandos ugniagesiui gelbėtojui Juozui Zavackui, Šv. Florijono dienos ir 50 metų jubiliejaus proga – Simno ugniagesių komandos viršininkui, ugniagesiui gelbėtojui Gintarui Abromaičiui bei Krokialaukio ugniagesių komandos ugniagesiui gelbėtojui Antanui Ribinskui.

Mieli ugniagesiai gelbėtojai,

kiekvieną kartą, kai išgirstame kaukiant gaisrinės sirenas, suprantame, kad kažkam kilo didelė bėda – gaisras, avarija, nelaimė. Gal kartais ir ne tokia dramatiška situacija – tiesiog audra nulaužė medį, o jis užtvėrė kelią, arba mažas gyvūnėlis užstrigo ten, kur jo neįmanoma pasiekti. Kad ir koks būtų įvykis, kiekvienas iškvietimas, kiekviena Jūsų darbo diena – tai iššūkis.

Dėkoju Jums už profesionalumą, išradingumą ir pasiaukojimą gelbėjant žmogų, gamtą, turtą. Atsakingai atlikdami savo pareigas, Jūs susiduriate su pavojumi sveikatai ar net gyvybei. Tuo pelnėte visuomenės pasitikėjimą ir  pagarbą.  

Sveikinu Jus profesinės šventės – Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga! Linkiu jums sveikatos, tvirtybės ir sėkmės.

Nuoširdžiai Jūsų – Algirdas Vrubliauskas, Alytaus rajono savivaldybės meras

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.