Pilietiškas ir modernus Alytus: muzikiniuose suoliukuose – miesto himnas

Praeitų metų alytiškio Dariaus Šalaševičiaus iniciatyva „Su gaivia bangele…“ Alytaus miesto mažųjų projektų kategorijoje surinko 508 gyventojų balsus. Šios gražios iniciatyvos įgyvendinimą jau greitai išvysime Dainų slėnyje ir Jaunimo parke.

„Mano idėja buvo pasiūlyti įrengti tris grojančius suoliukus įvairiose miesto vietose, kuriose skambėtų mūsų Alytaus miesto himnas „Su gaivia bangele…“, bet kartu būtų ir galimybė pasirinkti kitokią muziką. Šie infrastruktūros elementai galėtų papildyti jau dabar puoselėjamus traukos objektus ir įprasmintų mūsų Alytaus miesto himną. Idėja labai paprasta – kiekvienam alytiškiui prisiminti savo himną, o miesto svečiams puiki proga jį išmokti“, – savo idėja dalijasi iniciatyvos autorius Darius.

Alytaus miesto gyventojų iniciatyvos bei projektų įgyvendinimas – tai bendruomenės skatinimas įsitraukti ir prisidėti prie mūsų visų miesto aplinkos, kurioje gyvename ir kuriame savo ateitį.

„Praeitą savaitę buvo įvykdytas pirkimas, derinama sutartis. Investicijų suma – beveik 6000 tūkstančiai eurų. Į vieną esamą suoliuką įranga bus įmontuota ir du nupirkti nauji, kurie bus pastatyti Dainų slėnyje ir Jaunimo parke. Prie visų reikės atvesti elektrą, tačiau į anksčiau minėtą sumą tai neįeina. Darbai bus atliekami pagal sutartį“, – situaciją komentavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

Šiemet iniciatyvos paraiškas Alytaus miesto savivaldybės puslapyje buvo galima pildyti iki kovo 22 dienos.

Panašūs įrašai:

3 komentarai apie “Pilietiškas ir modernus Alytus: muzikiniuose suoliukuose – miesto himnas

  1. Ai krč ištrink komentarus, nes bileka ka čia plauna šaibas :DDDDDDDD gaiva bangele šulėje turėjai atsidaunuoti arba youtubęje atsiklausyti ble dariau, 20suolukių, 20šiūkšlinių už 6k kitus padarykit…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.