Protrūkis progimnazijoje: septynių klasių mokiniai vėl ugdomi nuotoliniu būdu

Atsižvelgiant į iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamento raštą dėl siūlymo taikyti infekcijų plitimą ribojantį režimą, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nurodyta iki balandžio 4 d. Alytaus Panemunės progimnazijos 2a, 3a, 3b, 4a, 4b klasių mokiniams,  4c klasės mokiniams iki balandžio 5 d., o  2c klasės mokiniams iki balandžio 6 d. (imtinai) organizuoti nuotolinį ugdymą.
Panemunės progimnazijos direktorius įpareigotas stebėti vaikų ir darbuotojų sveikatą, pasireiškus simptomams, nukreipti atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos). Šios švietimo įstaigos vadovas taip pat turės užtikrinti, kad dirbtų tik darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų susirgimų požymių, taip pat darbuotojai, nesantys privalomoje izoliacijoje, nedelsiant teikti informaciją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamentui, nustačius susirgusį darbuotoją, artimą sąlytį turėjusius asmenis. Kolektyve nustačius COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atvejį, progimnazija turės atlikti patalpų, kuriose lankėsi sergantis asmuo, dezinfekciją, vadovaudamasi Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis Rekomendacijomis sveikatos priežiūros įstaigų patalpų ir ne sveikatos priežiūros įstaigų patalpų dezinfekcijai (kai galimas užteršimas SARS-COV-2 virusu) bei Rekomendacijomis dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 situacijai (daugiau informacijos apie ne sveikatos priežiūros įstaigų patalpų valymą, įtarus ar patvirtinus COVID-19 atvejį, bei visų tipų patalpų valymą COVID-19 pandemijos metu – interneto svetainėje https://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/informacija-visuomenei/rekomendacijos

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Protrūkis progimnazijoje: septynių klasių mokiniai vėl ugdomi nuotoliniu būdu

  1. Straipsnio antraštė skelbia apie protrūkį progimnazijoje, bet pačiame straipsnyje kalbama apie priemones susirgimams išvengti, mokinių ir mokytojų stebėjimą (kas kosti, kas čiaudo), bet nei žodžio apie susirgimus. Kam naudingi tokie nesuprantami rašiniai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.