Srautus jau tenka reguliuoti ir prie Skiepijimo centro

Pastebėjus gyventojų būriavimąsi prie Skiepijimo centro Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius penktadienį ėmėsi papildomų priemonių, kurios padėtų išlaikyti atstumus. Šalia įėjimo į Skiepijimo centrą sumontuoti atitvarai, o ant trinkelių ir laiptų atsirado geltonos juostos, žyminčios saugius atstumus.

Apsaugos darbuotojai pastebi, kad kiekvieną rytą gyventojai, kartu su jais lydinčiais asmenimis susiburia šalia centro, nesilaiko saugių atstumų, stumdosi, dažniausiai ateina ne jiems paskirtu laiku, o daug ankščiau. Darbuotojams perspėjus dėl atstumų laikymosi, gyventojai dažnai nekreipia į tai dėmesio ir net atsako negražiais komentarais.

Apsaugos darbuotojų ir Lietuvos raudonojo kryžiaus savanorių teigimu, atsiradus papildomiems atitvarams situacija pagerėjo ir būriavimosi jau nebėra. Taip pat pasitaiko atvejų, kai į šį centrą gyventojai ateina ne pasiskiepyti jiems paskirtu laiku, o tiesiog pasiteirauti įvairių klausimų, į kuriuos turėtų atsakyti šeimos gydytojas, o ne Skiepijimo centro darbuotojai ir savanoriai. Tad maloniai prašome į centrą atvykti tik pasiskiepyti pakviestus asmenis. 

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *