Alytaus miesto taryba pritarė naujo investuotojo atėjimui ir esančio plėtrai

Ketvirtadienį Alytaus miesto savivaldybės taryba pritarė naujo investuotojo atėjimui į Alytų ir jau esančio plėtrai.

Langų ir aliuminių fasadų gamybos, modernių modulinių namų ir „Aquaponics“ šiltnamių gamybos ir vystymo plėtros paskirties bendrovė „Dvaro valda“ planuoja įsikurti Fortų g. 18 esančiame žemės sklype.

Stiklo paketų gamybos veiklą Verslo g. 10 vykdanti įmonė „GLASS LT“ planuoja ją plėsti, todėl įmonei tam reikia naujo sklypo. Jis numatytas ir pasiūlytas toje pačioje Verslo gatvėje.

Bendrovei „Dvaro valda“ bus išnuomotas beveik 4 ha žemės sklypas. Įmonė jame įsipareigos investuoti ne mažiau kaip 2 mln. eurų bei sukurti ne mažiau kaip 40 naujų darbo vietų.

Įmonės planuose – aukštų technologijų gaminiai, kurių gamybai reikalinga automatizacija, operacijų valdymas ir labai tiksli logistika. Vėliau įmonė planuoja investuoti ne mažiau 8 mln. eurų ir sukurti mažiausiai 100 naujų darbo vietų. Veiklą planuojama pradėti per 24 mėnesius nuo investicijų sutarties pasirašymo dienos. Bendrovė „Dvaro valda“ priklauso bendrovių grupei UAB „LINI grupė“.

Bendrovė  „GLASS LT“ pasirašydama investicijų sutartį įsipareigos sukurti ne mažiau kaip 5 naujas darbo vietas. Bendro projekto metu Verslo g. 10 ir Verslo g. 5 planuojama investuoti ne mažiau kaip 10 mln. eurų ir sukurti ne mažiau kaip 40 naujų darbo vietų su ne mažesniu nei stiklo apdirbimo sektoriaus LR darbo užmokesčio vidurkiu.

Statybas numatoma pradėti 2022 metais. Nauja gamykla turėtų pradėti veikti nuo 2023 m. vidurio. Įmonei papildomai bus išnuomotas beveik 0,5 ha žemės sklypas, jis bus naudojamas sandėliavimui bei sunkiojo ir lengvojo transporto parkavimui.

„GLASS LT“ gaminami šiuolaikiniai stiklo paketai naudojami daugelyje žinomų ir stambių projektų Lietuvoje, tai pat eksportuojami į Norvegiją, Švediją, Lenkiją, Rusiją, Kazachstaną, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Latviją, Daniją.

Šios įmonės investicijų sutartis turi pasirašyti per 2 mėnesius nuo savivaldybės tarybos sprendimo dėl pritarimo investicijų ir žemės nuomos sutartims priėmimo dienos, investuotojams pateikus investicijų finansavimo dydį patvirtinančius dokumentus. Jei per šį terminą investuotojai nepateikia projekto finansavimą patvirtinančių dokumentų ir investicijų sutartys nepasirašomos dėl asmenų, pateikusių paraišką, kaltės, žemės sklypai jiems neišnuomojami.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.