Susitikimas su investuotojais: kurs dar 200 naujų darbo vietų

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

Alytaus miesto vadovai susitiko su bendrovės „Theca furniture“ įmonės atstovais. Prieš keletą metų Alytuje  įsikūrusi minkštų baldų gamybos įmonės žada plėstis ir kurti naujas darbo vietas.

Įmonės planuose sukurti alytiškiams 200 naujų darbo vietų. 150 iš jų ketinama sukurti iki birželio mėnesio, o dar 50 – iki kitų metų. Tokį sprendimą įmonė priėmė, nes auga produkcijos paklausa. Jeigu ankščiau ji klientams buvo pristatoma per tris savaites, tai dabar jos tenka laukti jau net tris mėnesius.

Įmonė iki vasaros žada įdarbinti 150 darbuotojų: siuvėjų, baldų apmušėjų, sukirpėjų, gamybos meistrų, logistikos specialistų, kokybės kontrolierių, konstruktorių, produktų vadovų, o vėliau – ir kitų naujų specialistų.

Įmonė plečiasi, todėl sprendžiama ne tik darbo vietų plėtra, bet ir infrastruktūrinės aplinkos pritaikymo klausimai, nes daugėjant darbuotojų, plėsis ir infrastruktūros poreikis. Tad susitikimo metu buvo aptarta, ko reikia plėtrai ir kaip savivaldybė gali prisidėti prie verslo augimo.

„Mes džiaugiamės, kad pasirinkote Alytų ir čia plečiatės. Laukiame naujų darbo vietų, o mes, kuo galėsime, tuo padėsime. Norime, kad kuo daugiau šeimų čia dirbtų ir uždirbtų, kad jos ne išvažiuotų, bet grįžtų į Alytų“, – susitikimo metu sakė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Įmonė „Theca furniture“ veikia ne tik Alytuje, bet ir Kaune. Šiuo metu Alytuje dirba 275 darbuotojai. Jų vidutinis darbo užmokestis sudaro apie 1500 eurų.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Susitikimas su investuotojais: kurs dar 200 naujų darbo vietų

  1. Mūsų įmonė daugiau nei prieš dešimt metų sustojimų pavilijonuose pastatytas stoteles prižiūrėjo daugiau, nei dešimt metų, labai atsakingai, tvarkingai ir sąžingai prižiūrėjome valėme, keitėme jose reklamas, dabar kaip pastebėjome, jos prižiūrimos žymei prasčiau. Tai stiklai išdaužyti, tas purvinos ilgai būna…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.