Laura Radzevičiūtė susilažino: po sutarties pasirašymo – maudynės Dailidėje

Lauros Radzevičiūtės albumo ir dzukijosveidas.lt nuotraukos.

Tarp Alytaus miesto politikų nerimsta aistros dėl penktadienį įvyksiančio Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vadovo konkurso. Mišrios tarybos narių grupės Alytaus miesto taryboje atstovė Laura Radzevičiūtė net susilažino ir davė pažadą visuomenei, kad jeigu galiausiai darbo sutartis bus pasirašyta su dabar laikinai direktorės pareigas einančia Irma Maskeliūniene, tada politikė išsimaudys lediniame Dailidės ežerėlyje. Be to, politikų grupė jau pateikė sprendimo projektą dėl minėtos įstaigos reorganizavimo.

Lažybos – vardan užkardymo

Nuotolinę spaudos konferenciją žiniasklaidos atstovams šia tema trečiadienį surengę Mišrios tarybos narių grupės Alytaus miesto taryboje nariai nerimauja, kad galiausiai po penktadienį įvyksiančio Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vadovo konkurso darbo sutartis bus pasirašyta su dabar laikinai direktorės pareigas einančia Irma Maskeliūniene.

„Jeigu šitos lažybos užkardys neskaidrius dalykus, tuomet lažinuosi. Jeigu su Irma Maskeliūniene bus sudaroma sutartis, tuomet išsimaudysiu šaltame Dailidės ežerėlyje. Tačiau noriu pabrėžti, kad po šios spaudos konferencijos gali būti gudravimų, pavyzdžiui, iš konkurse dalyvaujančių aštuonių kandidatų, surasti vieną, su kuriuo būtų sutariama, kad jis bus paskelbtas laimėjusiu, o Irma Maskeliūnienė liks antra. Laimėtojas atsisakys pasirašyti sutartį, o tada ji bus pasirašoma su antroje vietoje likusia minėta ponia“, – galimą situaciją modeliavo politikė.

Be to, politikė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorei Ona Balevičiūtei pateikė prašymą leisti dalyvauti konkurse stebėtojos teisėmis, tačiau kol kas atsakymo į prašymą nesulaukusi.

Pasitvirtinus politikės iškeltam scenarijui, politikės maudynės Dailidės ežerėlyje bus nufilmuotos.

Įtarimai – dėl neskaidraus konkurso ir giminystės ryšių

Ši Gintauto Andriuškevičiaus, L. Radzevičiūtės, Valerijaus Venciaus ir Česlovo Daugėlos sudaryta Mišri tarybos narių grupė atkreipė dėmesį, kad jau dvejus metus faktiškai be konkurso minėtai įstaigai vadovauja Irma Maskeliūnienė, kuri, jų įsitikinimu, yra lojali ir galimai giminystės ryšiais sietina su Alytaus miesto savivaldybės vicemere Jurgita Šukevičiene.

Beje, nuotolinės spaudos konferencijos metu paprašius įvardyti, patikslinti, kokie tie vicemerės ir laikinosios įstaigos vadovės galimi giminystės ryšiai, politikai to įvardyti negalėjo, esą tai sudėtinga įrodyti, tačiau pagrindas yra viešai sklindančios kalbos.

Mišrios tarybos narių grupės atstovų tikinimu, 2019 m. birželio 25 d. vykęs VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus konkursas ne tik buvo organizuotas pažeidžiant įstatymus, bet net ir klastojant oficialius savivaldybės dokumentus.

Tarybos nariams nerimą kelia ir tai, kad net ir 2020 m. birželio 16 d. Kauno apygardos teismui priėmus sprendimą pripažinti negaliojančiais 2019 m. birželio 25 d. VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktoriaus konkurso rezultatus, šiai įstaigai laikinai vadovauti buvo paskirta ta pati I. Maskeliūnienė. Esą tam net buvo specialiai įsteigtas direktoriaus patarėjo etatas, kad, apeinant teismų sprendimus, vis tiek ji galėtų vadovauti įstaigai.

Po beveik dvejų metų pertraukos buvo paskelbtas kitas viešosios įstaigos Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vadovo konkursas, kuris įvyks šį penktadienį. Mišrios tarybos narių grupės žiniomis, konkursui prašymus yra pateikę 8 kandidatai.

Kaip skelbiama prieš spaudos konferenciją Mišrios tarybos narių grupės Alytaus miesto taryboje paviešintame pranešime žiniasklaidai, būsimo direktoriaus ar greičiau direktorės atlyginimas iškeltas iki neregėtų aukštumų – vien tik pastovioji dalis siekia 2963 eurus per mėnesį.

Siūlo įstaigą reorganizuoti

Mišri tarybos narių grupė Alytaus miesto taryboje parengė ir antradienį registracijai išsiuntė sprendimo projektą, kuriuo siekiama iki šių metų pabaigos šią įstaigą pertvarkyti skaidymo būdu, atitinkamai perduodant susijusias veiklas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninei bei kitoms savivaldybės įstaigoms.

„Įstaigos veikla iš esmės dubliuoja apskrities ligoninės, Alytaus sporto ir rekreacijos centro bei kitų įstaigų veiklą: slaugą, reabilitaciją, sporto paslaugas. Taip būtų ne tik ženkliai taupomos Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšos, optimizuojama valdymo grandis, klientai gautų platesnes bei kokybiškesnes paslaugas, bet ir ateity užtikrinamos geresnės darbo sąlygos šiuo metu Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre dirbantiems medicinos, socialiniams darbuotojams, slaugytojams. Dar vienas, mūsų manymu, svarbus argumentas – įstaigos valdymo grandžiai ir šiuo metu galimai dirbtinai įsteigtiems etatams skiriamas lėšas panaudoti eilinių darbuotojų kompetencijų bei jų darbo užmokesčio kėlimui“, – rašoma pranešime spaudai.

Pasiteiravus, ar tik šis sprendimo projektas nėra susijęs su galima penktadienį vyksiančio Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro vadovo konkurso baigtimi, spaudos konferenciją organizavę politikai patikino, kad tikrai ne.

Tarybos narių įsitikinimu, įstaigoje esantis baseinas ir sporto salė šiuo metu nėra įveiklinti, esą tas pačias paslaugas teikia kitos Alytaus mieste esančios įstaigos. Esą šios įstaigos reorganizavimas ją išskaidant, leistų sutaupyti biudžeto lėšų. Č. Daugėlos skaičiavimu, vien panaikinus administracinį įstaigos aparatą, per metus būtų galima sutaupyti apie 60 tūkst. eurų.

Pasak sprendimo projektą pristačiusių politikų, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro darbuotojai nebūtų atleidžiami, o perkeliami dirbti į kitas įstaigas, kurioms ir būtų išskaidytos bei paskirtos kuruoti tam tikros veiklos sritys. Be to, esą būtų sudarytos galimybės kilti ir jų darbo užmokesčiui. Iš esmės būtų naikinamas tik administracinis įstaigos aparatas, o veiklos galėtų būti tęsiamos tose pačiose patalpose.

Pasak politikų, reorganizacija šiuo metu įstaigos teikiamas paslaugas padarytų labiau prieinamas ir kokybiškesnes.

Panašūs įrašai:

7 komentarai apie “Laura Radzevičiūtė susilažino: po sutarties pasirašymo – maudynės Dailidėje

  1. Užsimanė nuoga celiulitą pademonstruoti. Daugiau neturi ką veikti. Gera tarybos narių duona. Nedirbi, bet lažiniesi.

    1. Tai dėstyk, kurie čia tie giminės? PŠššš kaip ir viskas ką pliurpia.
      Visi keturi komunarai tikrai susiję ar taip? Vienas birželį darbo neteks tai sau vietos ieško. Kita nuo pareigūnų slapstosi, tai į teismus nevaikšto, bijo būti areštuota? Trečias 0,5 milijono miestui skoloj kaip š…sėdi. trečias pensijos didelės neužsidirbo, tai siekia pasipelnyti iš biudžeto? Ar čia šaunuoliai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.