Visi atsakymai į klausimus apie skiepus – Skiepų centro telefonu

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

Praėjusią savaitę Alytaus sporto ir rekreacijos centre atsidariusiame Skiepijimo centre ir toliau skiepijami Alytaus miesto senjorai. Iki šios dienos pirmąja „AstraZeneca“, „Pfizer“ ar  „Modernaׅ“ vakcinos doze paskiepyta daugiau nei tūkstantis garbaus amžiaus alytiškių.

Iš viso pirmąja skiepo doze Alytuje  paskiepyti 3 053 asmenys, tai sudaro 6,27 proc. Alytaus miesto gyventojų. Antrąja  doze  – 1 151 asmuo (2,34 proc.).

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausiojo specialisto savivaldybės gydytojo Povilo Jagelavičiaus, visus garbaus amžiaus alytiškius tikimasi paskiepyti iki Velykų, vėliau bus skiepijami jaunesni kaip 65 m. asmenys, turintys rizikos veiksnius (pirmiau skiepijami  kelis rizikos veiksnius turintys asmenys), paskui gaunantys imunosupresinį ar imunomoduliuojamąjį gydymą, sergantys cukriniu diabetu su komplikacijomis, sergantys sunkiomis lėtinėmis širdies ir kraujagyslių ligomis su komplikacijomis, sergantys sunkiomis lėtinėmis plaučių ligomis su kvėpavimo nepakankamumu, cistine fibroze, lėtine obstrukcine plaučių liga, plautine hipertenzija, sergantys sunkiomis lėtinėmis kepenų ligomis, esant IV laipsnio kepenų fibrozei (cirozei) ir asmenys, kuriems diagnozuota tetraplegija, asmenys, kuriems diagnozuotas nutukimas ir kūno masės indeksas yra daugiau nei 40.Pastebėta, kad skiepui besiruošiantiems alytiškiams kyla nemažai įvairių klausimų, susijusių su šia procedūra. Nuo šiol į juos, gyventojams paskambinus Skiepų centro telefonu + 370 609 93 694,  atsakys specialistai. Nurodytu telefonu alytiškiai gali skambinti darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.