Karantinas įpročių nepakeitė – aktyvūs alytiškiai jungiasi į nuotolines mankštas

Iki karantino mankštos vykdavo gyvai. Alytaus VSB nuotr.

Pavasaris čia pat, todėl kūno formas patobulinti ir savijautą pagerinti norintys alytiškiai noriai jungiasi į Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (Alytaus VSB) specialisčių vedamas nuotolines raumenų stiprinimo mankštas. Ir taip bus tol, kol dėl COVID-19 pandemijos nebus leidžiamos „gyvos“ treniruotės, vykusios iki karantino.

„Kaskart užtrunkame apie valandą. Stengiamės, kad mankštų metu būtų stiprinama kuo daugiau raumenų. Atliekame pratimus, skirtus kojoms, rankoms, nugarai. Nepamirštame ir pilvo preso pratimų“, – pasakoja Alytaus VSB sveikatos stiprinimo specialistė Inga Pališkytė.

Anot jos, nuotolinės mankštos tinka ne tik įvairaus amžiaus, bet ir fizinio pasirengimo asmenims. Apšylant judama kiek intensyviau, tačiau pati treniruotė nėra labai aukšto intensyvumo, neretai pateikiama ir lengvesnių pratimų variantų.

Alytaus VSB organizuojamos nuotolinės mankštos vyksta kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį 9 val. ryte per „Google Meet“ programą. Pasak I. Pališkytės, jokios registracijos nėra, prisijungiama per Alytaus VSB socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalintą nuorodą.

„Žinoma, trūksta tos atmosferos, kuri būdavo, kai sportuodavome visi gyvai. Bendraudavome, juokdavomės, vieni kitus palaikydavome ir pataisydavome, jeigu prireikdavo… Nuotolinių mankštų metu to pasigendama, namuose žmogus būna vienas, tik su kompiuteriu, tad jausmas tikrai kitoks, tačiau pratimų prasme treniruotės vyksta taip pat“, – pažymi pašnekovė ir ragina visus norinčius pasirūpinti sportine apranga bei gera nuotaika ir jungtis į nuotolines mankštas.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.