Laukti liko nedaug: Alytaus viaduko rekonstrukcijos parengiamieji darbai jau prasidėjo

Portalo Dzūkijosveidas.lt nuotraukos

Ilgai lauktas Alytaus Naujosios gatvės viaduko rekonstrukcijos darbų startas – čia pat, parengiamieji darbai jau pradėti. Numatyta ir pabaiga – viaduko praplatinimas ir Naujosios gatvės atkarpos nuo jo iki išvažiavimo iš miesto rekonstrukcija turėtų būti baigti dar iki šių metų pabaigos.

Kaip portalui Dzūkijosveidas.lt sakė darbus atliekančios bendrovės „Alkesta“ administracijos direktorius Rimas Malaškevičius, viaduko metalinės konstrukcijos jau gaminamos ir ruošiamos, netrukus jų segmentai atkeliaus į statybų vietą, darbai prasidės, kai tik leis oro sąlygos.

„Darbus pradėsime eksperimentiniais polių bandymais. Šalia kiekvienos būsimos geležinkelio viaduko atramos bus atliekami išlietų polių fizinių savybių ir apkrovos atlaikymo bandymai“, – netrukus prasidėsiančius darbus įvardijo R. Malaškevičius.

Pasak jo, geležinkelio viaduko darbai bus vykdomi su AB „Lietuvos geležinkelius“ valdančia AB „LTG Infra“ sulygtos traukinių eismo pertraukos, truksiančios nuo balandžio 6 d. iki gegužės 27 d., metu. Per beveik du pavasario mėnesius planuojama suspėti atlikti visus paties viaduko sutvarkymo darbus, kad po jų būtų galima tęsti visus kitus, lygiagrečiai susijusius su Naujosios gatvės rekonstrukcija ir įrengiant 4 eismo juostas.

Viaduko rekonstrukcijos darbų rangos sutartis tarp AB „Lietuvos geležinkeliai“ valdančios AB „LTG Infra“ ir UAB „Alkesta“ pasirašyta praeitų metų spalį.

1,7 mln. eurų atsieisiančius darbus planuojama baigti šių metų rudenį.

Lėšų Naujosios gatvės viaduko rekonstrukcijai skirta įgyvendinant ateities ekonomikos DNR planą.

2 komentarai apie “Laukti liko nedaug: Alytaus viaduko rekonstrukcijos parengiamieji darbai jau prasidėjo

  1. Bet atlikimo darbų laikas yra kaip visada labai jau ilgas,kinai per naktį viską padarytų,išsijuokimas,darbus atliks iki kitų metų,juokinga,matomai darbus atliks penki darbininkai,vienas dirbs,kiti stovės į kastuvų kotus pasirėmę

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *