Alytaus miesto savivaldybė perka 1 ir 2 kambarių butus

Alytaus miesto savivaldybė didindama socialinio būsto fondą ir siekdama išplėsti galimybes apsirūpinti būstu asmenis ir šeimas, turinčias teisę į socialinio būsto nuomą, Alytaus mieste perka vieno ir  dviejų kambarių butus.

Skelbiamų derybų būdu bus siekiama įsigyti 10 vieno ir 2 dviejų kambarių butus. Butai, esantys bendrabučio tipo, koridorių sistemos, mediniuose ar karkasiniuose namuose, įrengti pusrūsiuose, palėpėse, nebus perkami.

Butų pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų aprašas ir kiti su butų pirkimu susiję dokumentai skelbiami savivaldybės interneto svetainėje https://alytus.lt/lt/skelbimai, išduodami savivaldybės administracijos priimamajame, Rotušės a. 4, Alytuje. Informacija teikiama tel. (8 315) 55 139, 8 620 24 409.

Pasiūlymai dalyvauti derybose su parduodamo turto dokumentais teikiami lietuvių kalba užklijuotuose vokuose ir priimami savivaldybės administracijos priimamajame, Rotušės a. 4, Alytuje, darbo dienomis ir darbo valandomis iki 2021 m. kovo 31 d. 17.00 val.

Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai su pasiūlymais, vyks 2021 m. balandžio 1 d. 9.00 val. savivaldybės administracijos pasitarimų salėje.

Pridedama:

  1. Butų pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų aprašas
  2. Pasiūlymo dalyvauti derybose forma
  3. Informacijos apie namo, kuriame yra siūlomas parduoti butas, renovavimą forma
Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.