Įstaigų įkurtuvės naujose patalpose – jau šiemet

Alytaus miesto mero pavaduotoja J. Šukevičienė. AMS nuotr.

Jau šiemet keletas Alytaus miesto įstaigų įsikurs kitose patalpose.

Jau balandžio mėnesį į Vingio g. 15A esančias patalpas bus perkeltas Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Jis įsikurs buvusios Saugaus eismo klasės ir buvusio sporto klubo „Still Fit Alytus“ patalpose.

Antrojoje metų pusėje buvusiose Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos patalpose bus įkurdinta Alytaus pedagoginė psichologinė tarnyba, Likiškėlių progimnazijoje – Alytaus rusų šeštadieninė mokykla.

„Džiaugiuosi, kad bendromis pastangomis radome geriausius sprendimus. Tikiu, kad naujose patalpose įsikursiančių įstaigų darbuotojams dirbti bus kur kas patogiau nei dabartinėse, o jų lankytojams pasikeitęs įstaigos adresas taps tik laikinu nepatogumu, juk tikslas vienas – kad tiek darbuotojams, tiek lankytojams būtų geriau“, – sako Alytaus miesto mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Pasak jos, patalpos įstaigoms buvo parenkamos pirmiausia siekiant pagerinti jose dirbančių specialistų darbo sąlygas.

Šiuo metu Pulko gatvėje veikiančioje Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje psichologai neturi atskirų kabinetų darbui su klientais. Persikėlus į buvusios Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos patalpas, ši problema bus išspręsta – kiekvienas psichologas turės atskirą darbo vietą. Visi remonto ir patalpų paruošimo darbai atsieis apie 51 tūkst. eurų

Rusų šeštadieninė mokykla priklauso Likiškėlių progimnazijai, tad logiška, jog ji turi būti perkelta į šią švietimo įstaigą. Tiesa, didelių išlaidų dėl šios mokyklos perkėlimo patirta nebus. Likiškėlių progimnazijoje yra šiai mokyklai tinkamos patalpos, kurioms reikalingas tik nedidelis kosmetinis remontas.

Persikėlus į naujas patalpas bus pagerintos ir Visuomenės sveikatos biuro darbuotojų darbo sąlygos. Vingio g. esančiose patalpose šios įstaigos darbuotojams bus įrengti atskiri kabinetai, sporto ir konferencijų salės. Tai kainuos apie 40 tūkst. eurų.

„Prieš priimant sprendimus dėl įkurdinimo naujose patalpose, buvo išklausyta nemažai  nuomonių, vykdyta apklausa. Siekiant priimti visų įstaigų darbuotojams tinkamus sprendimus, ne kartą kartu su tarybos nariais, savivaldybės administracijos specialistais ir įstaigų vadovais aptarėme persikraustymo galimybes.

Kartu ieškojome geriausių sprendimų – ne vieną kartą, norėdami įsitikinti atliekamų darbų kokybe, kartu vykome į remontuojamas patalpas, diskutavome, sprendėme kylančias problemas ir labai džiaugiuosi, kad bendromis pastangomis juos radome“, – pažymi vicemerė J. Šukevičienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *