Skiepai greitosios medicinos pagalbos medikams – jau penktadienį

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai bus skiepijami jau rytoj. Tokią žinią pranešė Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas. Trečiadienį rajono vadovas bendravo su vienu iš Santaros klinikų vadovų, o pokalbis davė rezultatų.

„Įvertindami sudėtingą COVID-19 pandemijos situaciją ir tai, kad Greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties darbuotojai visada yra didelės rizikos zonoje, ieškojome galimybių kuo greičiau gauti vakcinos ir paskiepyti visas brigadas.

Vakar turėjau labai rezultatyvų pokalbį su Santaros klinikų direktoriaus medicinai pavaduotoja Jolita Jakutiene, kuri yra atsakinga už vakcinacijos koordinavimą Vilniaus regione.

Džiaugiuosi, kad priimtas sprendimas nedelsiant paskiepyti visus Alytaus rajono GMP stoties darbuotojus. Tai bus padaryta jau rytoj, kai tik vakcinos iš Vilniaus atkeliaus į Alytų“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė A. Vrubliauskas.

Dar ketvirtadienį Alytaus rajono pirminės sveikatos priežiūros centre GMP stoties darbuotojams prieš vakcinavimą bus atlikti greitieji testai.

Bus siekiama, kad kuo greičiau būtų paskiepyti ir mobiliajame patikros punkte bei Karščiavimo klinikoje dirbantys rajono įstaigų medikai. Vėliau bus skiepijami Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojai bei pacientai, Miroslavo, Pivašiūnų, parapinių Rumbonių ir Pivašiūnų globos namų darbuotojai bei gyventojai.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.