Šventinis savaitgalis Alytaus apskrityje: judėjimo buvo mažiau, tačiau rizikuojančiųjų netrūko

Praėjęs šventinis savaitgalis Alytaus apskrityje policijos pareigūnams buvo ganėtinai ramus – didesnių neramumų, incidentų buvo išvengta, gyventojų judėjimas taip pat nebuvo labai intensyvus, tačiau bandančiųjų laimę be pagrįstų priežasčių kirsti savivaldybių sienas vis tiek būta.

„Iš viso Alytaus apskrityje nuo gruodžio 23 iki 27 dienos imtinai apsisukti ir grįžti atgal buvo paraginta daugiau nei 1,2 tūkst. vairuotojų. Didžiausias judėjimas buvo Kūčių dieną ir po Kalėdų sekmadienį. Būtent vakar turėjome didžiausią skaičių vairuotojų, kuriems pareigūnai nurodė apsisukti ir grįžti“, – sakė Kristina Janulevičienė, Alytaus apskrities policijos atstovė.

Pasak jos, per šventinį savaitgalį buvo surašyta ir administracinių nusižengimų protokolų už karantino reikalavimų pažeidimus – kaukių nedėvėjimą viešoje vietoje, judėjimo ribojimų nesilaikymą ir už turėjimą daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktą. Esą kaimynas buvo atėjęs pas kitą kaimyną švenčių švęsti. Pareigūnai juos užtiko vartojančius alkoholį.

Iš viso buvo pradėta 25 ikiteisminiai tyrimai, kai įprastai per šventes jų būna kelis kartus daugiau. „Tam reikšmės turėjo draudimas būriuotis viešose vietose, barų, klubų veiklos sustabdymas. Tačiau vyravo smurtas artimoje aplinkoje, dėl to buvo pradėti aštuoni ikiteisminiai tyrimai ir dar trys patikslinimai. Užfiksuotos kelios vagystės iš negyvenamų sodybų bei vieno daugiafunkcio centro. Žinoma, kaip gi be neblaivių vairuotojų, buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vairavimų esant neblaiviems, o kitiems surašyti administracinių pažeidimų protokolai. Būta atvejo, kai neblaivus vairuotojas bandė pravažiuoti ir policijos patikros punktą. Deja, per šventinį savaitgalį būta daug mirčių, iš kurių net trys buvo pasitraukimo iš gyvenimo savo noru atvejai“, – taip šventinio savaitgalio situaciją nušvietė K. Janulevičienė.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.