Dzūkijoje užaugintos vaistažolės džiugina ir užsienio sveikuolius

Stop kadrų koliažas

Įspūdingos Dzūkijos nacionalinio parko gamtos apsuptyje įsikūrusioje Pilnų namų bendruomenėje – pats darbymetis. Dar vasarą nuimtas ir rūpestingai paruoštas vaistinių bei prieskoninių žolelių derlius dabar kaip tik nesustodamas keliauja pas pirkėjus. Vieniems tai bus sveikuoliškos šventinės dovanos, kitiems – efektyvios priemonės sveikatai stiprinti.

Žemaičiai jau baigia išpirkti visą „natūraliu antibiotiku“ vadinamą nasturtų žiedų pudrą, nesustoja ir siauralapio gauromečio, kuriam žolininkas-vaistininkas Marius Lapinskas viešojoje erdvėje negaili gerų atsiliepimų, pardavimai, voveraičių grybų milteliai taip pat pageidavimų viršuje – nesenai pasirodė mokslinis pranešimas apie jame esančio vitamino D gausą ir naudą imuniteto stiprinimui…

„Mūsų pardavimams daug įtakos turi aplinka. Galiu pasakyti, kad juose net vyrauja tam tikros mados, – sako Pilnų namų bendruomenės paruoštos produkcijos elektroninę parduotuvę Ecoherbs.eu valdančios bendrovės „Amici naturae“ direktorė Rūta Jakubonienė. –

Pavyzdžiui, tarp žemaičių paplitusi nuomonė, kad nasturtų žiedų pudra saugo nuo koronaviruso, tai beveik visi jos užsakymai keliauja į Žemaitiją. Žolininko Mariaus Lapinsko pasisakymai žiniasklaidoje taip pat visada padidina tam tikrų vaistažolių pardavimus“.

Anot pašnekovės, Ecoherbs.eu asortimentas – labai konkretus, jame yra tik tie produktai, kurių pageidauja pirkėjai:  10 pavienių žolelių arbatos, 26 žolelių mišinių arbatos, 4 rūšių prieskoniniai augalai, 15 prieskoninių mišinių…

Kai kurie produktai yra ne tik malami, bet ir kapsuliuojami, pasak R. Jakubonienės, dėl patogesnio vartojimo, ko taip pat pageidauja pirkėjai. Tarp perkamiausių – organizmą valančios pelynų miltelių kapsulės, vitamino C ypač gausios erškėtrožių, geležies trūkumą kompensuojančios ir mažakraujystę gydančios grikių žiedų bei kepenis valančios margainio miltelių kapsulės.

Visą asortimentą elektroninei parduotuvei Ecoherbs.eu ruošia Pilnų namų bendruomenė, keletas produktų įsigyjami iš nedidelių ekologiškų vietos ūkių. „Pilnų namų bendruomenės atliktas darbas reiškia ilgametę patirtį, kokybę, darną ir harmoniją su aplinka, be to, esame neabejingi remiant smulkiuosius vietos ūkininkus“, – sako R. Jakubonienė, kuri džiaugiasi galėdama pirkėjams pasiūlyti kokybiškų, sveikų, išskirtinių, Lietuvoje užaugintų produktų.

Bendrovės „Amici naturae“ elektroninė parduotuvė Ecoherbs.eu veiklą pradėjo 2015 metais, sulig kiekvienais metais komanda tobulėjo, kėlė savo veiklos kokybės kartelę vis aukščiau, plėtė asortimentą. Šiandien parduotuvės siūlomi produktai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Danijoje, Bulgarijoje.

Pasak R. Jakubonienės, platesni vandenys bendrovei atsivėrė įstojus į pasaulinės verslo ryšių ir rekomendacijų organizacijos BNI gretas. „Vos prisijungę prie organizacijos pamatėme perspektyvas. Būdamas BNI nariu tu gali bendrauti su visu pasauliu, plėsti savo pažinčių ratą, turi milžiniškas perspektyvas. Tiesa, ir pačiam reikia būti platesnio mąstymo bei matymo. BNI – tarsi ta burtų lazdelė, kuri išpildo norus ir svajones“, – sako  bendrovės „Amici naturae“ direktorė R. Jakubonienė.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.